Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Świąteczny zlot kierowców społeczności MPC Forum 22.12.2013r.


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

81445938384720726663.png

69495501.png

Zapraszam wszystkich kierowców na zlot organizowany przez MPC Forum.

Zlot odbędzie się 22.12.2013r. (niedziela)

Godzina: 1930

Serwer: APEX - EU

Samochód: Porsche

planimprezy.png

1. Spotykamy się w miejscówce MPC Racing Team:

http://mpcrt.kao.pl/miejsce-spotkan/

2. Sprawy organizacyjne.

Rozmowy na TS.

4. Pamiątkowe SS'y

Kilka ciekawych ujęć.


5. Zabawa w policjantów i złodziei.

6. Wyścigi kierowców

Mini konkursy.

7. Ogłoszenie wyników konkursów

Zakończenie imprezy.

Wszystkich uczestników zapraszamy na Team Speak'a:

Serwer: public-t3.pl

Kanały VIP - [VIP.0]

Kanał: Gramy w NFS World APEX-EU

i74k.png

1. Berek Eliminator

Na zlocie odbędzie się konkurs, który będzie polegał na wygraniu jak największej ilości wyścigów.

Tym razem będziemy rywalizować drogą eliminacji, ilość wyścigów jest uzależniona od ilości uczestników.

Po każdym wyścigu będzie odpadała jedna osoba, która jako ostatnia ukończy linię mety.

Wygra ten, kto wytrwa do końca!

Auto: Uzgodnimy na TS

Kolor: Pomarańczowy Metalik (współrzędne koloru to 21:100:100)

Nagroda: Klucz do gry Burnout Paradise: The Ultimate Box na platformie Origin

2. Battle Drivers

Tak, na tym zlocie odbędą się aż 2 konkursy, jeden jest opisany wyżej.

Natomiast drugi będzie pracą zespołową. Uczestnicy dobiorą się w 2-osobowe grupy.

Punktacja i zasady

Każdy team jedzie 3 wyścigi, wynik końcowy zależny jest od miejsca na podium:

1st - 3 pkt
2nd - 2 pkt
3rd - 1 pkt
4th i niżej - 0 pkt

Punkty są sumowane pod koniec każdego wyścigu, a drużyna, która zdobędzie ich najwięcej wygrywa.

Auto: Uzgodnimy na TS

Kolor: Każdej grupie zostanie przypisany kolor, na który pomalują swoje auta.

Nagroda: Wygrana drużyna otrzyma łącznie 40x "Lubię To".

HB5fLf7.png

Opublikowano

Przypomnę tylko, że na zlocie do wygrania jest klucz do gry Burnout Paradise: The Ultimate Box na platformie Origin.

Start o 19:30 - zapraszam!

Opublikowano

o ile mi pociąg sie nie zepsuje to zdążę i się zjawię xD. Od razu zaklepopuje miejsce w ekipie "złodzieji" w zabawie

nafson_gameplay.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...