Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Technika na serwer hamachi, dla kolegów ! ZOBACZ !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w dzisiejszym temacie chciałbym napisać parę info, czego potrzebuje, co oferuje, itd itd .

 

Szukam osoby dokładnie :

Technik, (osoba, która postawi serwer od 0, zajmie się plikami, edycją)

Co musi posiadać taki technik :

Kulture osobistą, bardzo niski % wulgaryzmów. Co do błędów ort. zdarzaja się, ale nie np. osobistom, osobom, kturym, itd.

Znajomość, znać się na rzeczy, bez wstępnego debilizmu. Posiadać umiejętność taką jak:

Wgranie plików, powiem co chciałbym do plików,

Nie wymagam petów, questow.

 

SERWER JAK NA RAZIE DLA KOLEGÓW, HAMACHI, JAK PÓJDZIE WSZYSTKO DOKŁADNIE I PO MYŚLI, PRZENIESIEMY NA VPS LUB DEDYK :).

 

Co oferuję, gdzie do mnie napisać:

 

Oferuję, range [sGM] lub [TECHNIK]

Pełne prawa tzn. dostępność do wszystkich komend

Dużo wolnego czasu

Kulture

Nie zabawe z gimbazą - udawanie, kłamstwo, zgrywanie kozaka?

Spokojną i miłą atmosfere !

 

GG: 40075582

JESTEM TU NOWY- DRUGIEGO* PLUSA JUŻ MAM <3

Opublikowano

Co do błędów ort. zdarzaja się, ale nie np. osobistom, osobom, kturym, itd.

 

Hmm osobom -> Przecież to jest poprawnie napisane ? Co Ty chcesz od tego słowa? A co do tematu to na serwer hamachi wątpię , że ktoś będzie chciał bo każdy woli iść na dedyka/vps niż hamachi ;]


Zbieram +

Opublikowano

Natalio, a jak tam twój serwer.

 

Tyle osób się reklamuje. Zobaczyłeś chociaż je i PW wysłałeś? Czy szukasz kogoś nawet do szukania technika. Jest tyle poradników, że sam powinieneś sobie dać rade.

You know my name. Not my story. You see my smile. Not my pain. You notice my cuts. Not my scars. You can read my lips. Not my mind.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...