Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ATERON2[EASY] - TO BEDZIE TWÓJ WYMARZONY SERWER METIN2 .


Ateron2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

Witajcie!

Dziś w tym temacie chciałbym zaprezentowac Wam serwer jakim jest Ateron2

start.png

Trailler

http://www.youtube.com/watch?v=O8L6mhds9Dw


techniczna.png

Serwer został zbudowany na mocnym Dedyku z Firewallem

-- Ram 32GB

-- Procesor Intel I7 3GHz

-- Lącze 1024mb/s

fabula.png

Dawno temu 2 Królestwa żyły w zgodzie i harmonii . Jednak nagle spadł dziwny deszcz meteorów co spowodowało rozwcieczenie potworów i ludzi . Wybuchła wojna jakiej jeszcze tamten świat nie widział . Zgineło wiele osob , a ci którzy przeżyli są słabi i chorzy . Bitew jest coraz mniej jednak wojna się nie skończyła . Musisz wcielic sie w jedną z postaci o nadprzyrodzonych umiejetnościach i wspomóc swoje królestwo w tej wojnie lub doprowadzic do pokoju i ładu cały kontynent .

bonyb.png

Na naszym serwerze został odnowiony wygląd całej gry . Oprócz odnowionego wyglądu miast i interface została dodana tabela bonusów pod przyciskiem ,,X'' . Oto kilka SS

tabela.jpg

info.png

-

-2 Królestwa

- 180 lvl max

- Skille na P wchodzą punktami ( autmatycznie przeskakuje poziom M i G)

-- Silne i Berserk można cofnac na G przes specjalny zwoj

- Typ serwera Easy/Medium

- Nowe Mapy , Questy ( nie zadużo) , Zbroje , Bronie

- Start Serwera 22.12.2013r. o 19:25

- Nowe Wierzchowce

- Brak 6/7 Bonusu

- Bony wchodzą zawsze max , oprocz HP ktore jest od 1K do 3500K

- Inne bony wchodzą max i to jest albo 10% albo 20% zależy od bonusów

handlarze.png

Tutaj prezentujemy wam handlarzy i to co dla was zaoferują.

Wszystko.png

itemynastartb.png

EqStart.jpg

Dodatkowo jest Koń Militarny na Start

nowemapy.png

Tutaj chciałbym wam zaprezentowac nowe mapy jakie znajdziecie na naszym serwerze. Mam nadzieję , że Wam się spodobają .

95.png121.png134.png150.png151.png160.png

sysulepszen.png

Wojownik

-Bronie

Bronie1.jpg

-Bronie 2 ręczne

Bronie2.jpg

Ninja

-Sztylety

Sztylety.jpg

-Łuki

Luk.jpg

Szaman

-Dzwony

Szaman.jpg

Sura

Sura.jpg

Zbroje

zbroje.png

Biżuteria

bizu.png

sygny.png

Tutaj umieszczam sygnaturki , mam nadzieje ze wstawicie je do swojego profilu , dzieki temu wiecej ludzi bedzie moglo sie dowiedziec o tym serwerze . Dziękujemy .

1 Sygnaturka

Kod :

[img=http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1387652063-U1069933.png]

1387652063-U1069933.png

Druga Sygnaturka

Kod :

[img=http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1387652080-U1069933.png]

1387652080-U1069933.png

linki.png

Strona Główna

  www.ateron2.pl 

Facebook

www.facebook.com/ateron2pl

Team Speak 3

ateron2.voice24.pl

Client

http://www.mediafire.com/download/khds50pmade0eab/Ateron2%20Full%20Client.exe

Skan Clienta

skan.jpg

Data Startu : 22.12.2013 o godzinie 19:25

start.png

SSy weryfikacyjne

1.

ss2.jpg

2. SS

ss3.jpg

Skład Teamu :

[H@]Athan

[GA]Furious

[GA]Elijah

[GM]Antor


Dla moderatora

 

 

gpmt2nazwa-Ateron2.png

gpmt2-Procesor.png
Intel I7 3GHz

32GB
gpmt2-Lacze.png
1024mb/s




www.ateron2.pl

gpmt2-Rejestracja.png




na stronei glownej
trzeba byc zalogowanemu na stronie glownej


gpmt2-Client.png

na stronie glownej

gpmt2-Latka.png




na stronie glownej
w prezce




gpmt2-Handlarze.png

gpmt2-Bony.png

gpmt2-Ulepszacze.png


x 300%

x 300%

x 300%


[GA][HA]Athan
[GA]Furious

Od autora

Start 22.12.2013 19:25

Opublikowano

W ile wbije max lv ?

 

Lv się wbija od 148 do 151 kilka h tak jak na " Aline2 " czy zostało to zmienione ?

 

Ciężko zdobyć ulepszacze na eq na max lvl ?

 

Jest biolog ?

 

Drop Yang taki jak na aline ?

 

była beta ?

 

Kiedy klient do pobrania ?

 

BONY WCHODZĄ MAX ?

 

Reaktywacja Azzar2 ?

 

 

 

Dużo bugów było ? naprawiliście ?

 

GM Będzie często Online i banował WaitHacki ?

 

Będzie konkurs na GamePlay ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Na serwer wbije na 100 % :P

Opublikowano

W ile wbije max lv ?

 

Lv się wbija od 148 do 151 kilka h tak jak na " Aline2 " czy zostało to zmienione ?

 

Ciężko zdobyć ulepszacze na eq na max lvl ?

 

Jest biolog ?

 

Drop Yang taki jak na aline ?

 

była beta ?

 

Kiedy klient do pobrania ?

 

BONY WCHODZĄ MAX ?

 

Reaktywacja Azzar2 ?

 

 

 

Dużo bugów było ? naprawiliście ?

 

GM Będzie często Online i banował WaitHacki ?

 

Będzie konkurs na GamePlay ?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Na serwer wbije na 100 % :P

 

 

W ile wbije max lv ?

 

Zalezy jak expisz

 

Lv się wbija od 148 do 151 kilka h tak jak na " Aline2 " czy zostało to zmienione ?

 

Zmienione

Ciężko zdobyć ulepszacze na eq na max lvl ?

 

Srednio

 

Jest biolog ?

 

Tak az do 180 lvla

 

Drop Yang taki jak na aline ?

 

Zmieniono

 

była beta ?

 

Tak , i wszyskie bugi poprawione itp

 

Kiedy klient do pobrania ?

 

Juz jest na stronie glownej

 

BONY WCHODZĄ MAX ?

 

 

Tak

Reaktywacja Azzar2 ?

 

nie

 

 

Dużo bugów było ? naprawiliście ?

 

Bylo duzo i wszystkie poprawione

 

GM Będzie często Online i banował WaitHacki ?

 

Tak

 

Będzie konkurs na GamePlay ?

 

Tak

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Na serwer wbije na 100 % :P

Dziękuję .

Opublikowano

No serwer ciekawy. Ale mam jedno pytanie.

Czy będzie zwiększany stopniowo max lvl?

Na serwer wbije na pewno.

 

Polecam! :)

Opublikowano

Aline2, Aline2, Aline2 wszędzie Aline2.

Nie myśl że ktoś Ci wejdzie na ten syf bo wszędzie tego jest już pełno i nawet nikt z was nie ruszył dupy aby edytować moją pracę.

Opublikowano

Aline2, Aline2, Aline2 wszędzie Aline2.

Nie myśl że ktoś Ci wejdzie na ten syf bo wszędzie tego jest już pełno i nawet nikt z was nie ruszył dupy aby edytować moją pracę.

No to wypierd.alaj brudasie... Po co udostepniales pliki?! Zeby teraz hejtować pod prezka? Zrobili na tych plikach to zrobili ch.uj ci do tego! I WON STĄD!

Ja na pewno zagram...

baner1.png

Opublikowano

No to wypierd.alaj brudasie... Po co udostepniales pliki?! Zeby teraz hejtować pod prezka? Zrobili na tych plikach to zrobili ch.uj ci do tego! I WON STĄD!

Ja na pewno zagram...

Sądząc po Twojej wypowiedzi mogę stwierdzić iż nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem, rozumienie hejtu widzę też nie jest Ci znane. (raport)

 

Co do samego serwera - nikt z Administracji widzę nie przejrzał plików pod względem bugów, stronka też dziurawa.

Osobiście założenia projektu dobre lecz wykonanie tragiczne.

Pozdrawiam

arhon

Opublikowano

Teraz jest jakaś era Aline 2 :D wcześniej był potop gotowców RyKoX'ów a teraz aline2 ALINE 2 ALINE 2 ALINE 2 ALINE 2 x 1000000. Mogłeś chociaż ten serwer edytować a nie iść na gotowca. No cóż , za dużo ludzi nie zagra.

Opublikowano

Sądząc po Twojej wypowiedzi mogę stwierdzić iż nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem, rozumienie hejtu widzę też nie jest Ci znane. (raport)

 

Co do samego serwera - nikt z Administracji widzę nie przejrzał plików pod względem bugów, stronka też dziurawa.

Osobiście założenia projektu dobre lecz wykonanie tragiczne.

Pozdrawiam

arhon

Byly testy beta z tego co wiem , po drugie nie oceniaj serwera pod wzgledem bugow jak nawet na nim nie grales . Ja zagram i zobacze a potem wydam a opinie a ty piszesz zeby zareklamowac swoj serwer .

 

Osobiscie wejde na serwer i zobacze jak to wyglada .

Opublikowano

Byly testy beta z tego co wiem , po drugie nie oceniaj serwera pod wzgledem bugow jak nawet na nim nie grales . Ja zagram i zobacze a potem wydam a opinie a ty piszesz zeby zareklamowac swoj serwer .

 

Osobiscie wejde na serwer i zobacze jak to wyglada .

Beta testy a wyłapanie dziury w skrypcie - co się ma jedno do drugiego ? Na beta testach nie grzebią testerzy w plikach tylko testują wszystko w grze.

Pliki Aline2 znam doskonale tak więc wystarczy się zagłębić trochę bardziej a bugi same rzucą się w oczy.

Co do mojej rzekomej reklamy swojego serwa - sygnaturka u połowy ludzi to tutaj reklama.

Popraw sobie blędy, ortograficzne i stylistyczne - to nie boli.

 

Serwer proponuję przejrzeć uważnie (pliki - questy)

Na serwerze zagrałem, ale za dużo edycji klienta tutaj nie dokonano.

Opublikowano

Nie wiem skąd taka złość w administracji tego serwera. Ludzie trochę czillu. Sam się przekonałem, że stawianie serwera na gotowych plikacha aline2 bez edycji to samobójstwo. Jest sporo bugów, nie tylko tych widocznych :) // Na szczęście ten problem mam już za sobą.

Opublikowano

Nawet własnej prezki nie chciało się robić ;] Pliki z gotowca, pewnie nic nie edytowane, sądząc po prezce. nie polecam.

 

Obecnie chyba z 2 serwery stoją na tych plikach :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...