Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]~FerryCraft~ [Survival + Frakcje][Autorskie skrypty!][24/7][wlasny TS][100slotów][0 Lagow]


SeGoMen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Masowe łamanie regulaminu. Temat zostaje zamknięty zgodnie z tym tematem

http://www.mpcforum.pl/topic/893584-rewolucja-w-dziale-publikacje-serwerw/

153mgp3.png

Jest to zapowiedz serwera a wiec :

Chciałbyś pograć na serwerze który ma to coś ? Wpadnij do nas a gwarantujemy Ci udaną zabawę na naszym Survivalu który ma autorskie skrypty (na zalożenie gildi będą potrzebne itemy ) :) i jest dobrze dopracowany , w dodatku bez lagów :) . Co tydzień w sobotę a nieraz w tygodniu odbywane będą ciekawe eventy .

FerryCraft dodatkowo oferuje prywatny kanał na TS (który jest dla was dostępny 24/7 pod tym samym IP co serwer) lub gildyjny za darmo ;) .

AKTUALNA WERSJA SERWERA: 1.7.2 - 1.7.4

No to teraz czas na parametry serwera ;)

- IP: DanxSG.redcraft.pl

- Cała mapa survivalowa jest generowana przez inny nowy i lepszy generator, :D wejdź sam zobacz :)

- Drop ze stona (% opisany na spawn)

- Nazwa podana wcześniej czyli FerryCraft.

- Jest to rozgrywka Survival z autorskim skryptem na gildie !

- Przez jakis czas ilość slotów bedzie wynosc 40 jeżeli bedzie dużo graczy będziemy powiekszać .

- Zautomatyzowane mapy parkourowe dostepne na serwerze pod /warp fun :D

- Gracze bez premium mogą rownież grać bez dodatkowych opłat na serwerze :)

- I wiele więcej rzeczy które sami zobaczycie na naszym serwerze :D

Parę SS'ow na zachętę

49530655946652398102.png

64691459777634333997.png

53450410664569744052.png

89456795418321561054.png

Dodatkowo można dopowiedzieć, że z administracją można w łatwy sposób się dogadać w każdej sprawie, nie jest ona sztywna czyli trochę śmiechu też jest :) . Na FerryCraft istnieje również zakup VIP'a i SuperVIP'a opisane są one na serwerze, wszystkie pieniążki przekazywane są na rozwój owego serwera :) .

Serwer WYSTARTOWAL !

Opublikowano

Juz się nie moge doczekac :D

Zapraszam

Poprzednia wersja była super !

 // Programista HTML i CSS


 


xkUrggS.png


Zapraszam do współpracy !

Opublikowano

Szukacie Modelatorów do ogarniania Graczy ? Jak tak to jestem chetny, ogarniam komendy itd.

Narazie rekrutacja jest off . Zobaczymy jak sie serwer rozkreci :)

Opublikowano

No okey, czekam niecierpliwie aż serwer będzie ON :)

 

Pozdrawiam :)

Start przewidziany na godzine 19 - 20 :) . Mamy nadzieje ze duzo was będzie !! :D

Opublikowano

Superrrr.... Server wystartowal

Bardzo miła atmosfera i wgl.

Zapraszam gorąco !

 

Wesołych Świąt Wszystkim :D

 // Programista HTML i CSS


 


xkUrggS.png


Zapraszam do współpracy !

Opublikowano

Serwer godny polecenia.
Spełniło moje wymagania: zero lagów, mapka duża, administracja baaaardzo ogarnięta - takiego serwera właśnie szukałem. Śmiało polecam.
Wchodźcie, rozmnażajcie się. Dobra joke. Polecam.

Opublikowano

Zapraszam wszystkich ! Zobaczycie jak to się fajnie gra :D

Wbijajcie na serva jak i na TS

IP TS i SERVERA takie samo

 // Programista HTML i CSS


 


xkUrggS.png


Zapraszam do współpracy !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...