Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dopasowujemy WH by xTymekx pod swoje potrzeby


Temperaturek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

l2yd.png

Witam, często ktoś się pytał czy mam jakieś fajne WH.

Zawsze używam tego od pana xTymekx, ale za każdym razem musiałem tłumaczyć jak wgrać pod swoje potrzeby.

Dlatego napiszę teraz tylko raz ;)

7v6r.png

Link do tematu z hackiem lub klik.

 http://www.mpcforum.pl/topic/671431-dl-wait-hack-by-xtymekx/

Download by xTymekx lub klik.

 http://speedy.sh/83gC2/Wh-by-xTymekx.rar

Skan download by xTymekx lub klik.

 https://www.virustotal.com/file/59bbe593d5d9af0d16b70d5699ec8a33674200fe303d1b502bce91200faa3dfc/analysis/1341933746/

Download by Temperaturek lub klik.

http://www.multiupload.nl/KZLJOQ4CN5

Skan download by Temperaturek lub klik.

https://www.virustotal.com/pl/file/72a28bbf966ba8d7425f4c3dc22ce944a32acf044d71d1694dd219d9b6e971d0/analysis/1387584914/

Hack nie jest mój ja go tylko udostępniam!

vsi3.png

- Jak dodać pod swoje potrzeby? -

1. Skopiuj pliki xTymekx.eix oraz .epk do clienta do folderu pack
2. Znajdź plik Index, następnie otwórz przez notatnik (Najlepiej Notepad ++)
3. Tutaj interesują nas tylko pierwsze 3 linijki

U mnie to wygląda tak,

n4ax.jpg

Aby poprawnie hack działał dodajemy pliki xTymekx a robimy to następująco,

ndf5.jpg

Właśnie dodaliśmy hacka, teraz zapisz następnie zamknij

4. Odpal grę i zobacz czy hack działa
5. Miłej zabawy ;)

* Nie działa na serwerach gdzie jest Patcher!

Wtedy jest potrzebne obejście, jest gotowe w plikach xTymekx oraz także moich.

Wklejamy do głównego folderu z grą i przez to odpalamy grę.

na7j.png

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

U mnie jest błąd "System Windows nie może odnaleźć pliku "metin2client.bin" . Upewnij się ze wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie ....

 

Dodam tylko ze jest to Windows 8 .. próbowałem jako Admin odpalać cuda dziwy i nic ...

Oczywiście ze mam "metin2client.bin" ale i tak nie paca ,pomoże ktoś :) >???

 

Daje lajk :D<3

.jpg

Opublikowano

U mnie jest błąd "System Windows nie może odnaleźć pliku "metin2client.bin" . Upewnij się ze wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie ....

 

Dodam tylko ze jest to Windows 8 .. próbowałem jako Admin odpalać cuda dziwy i nic ...

Oczywiście ze mam "metin2client.bin" ale i tak nie paca ,pomoże ktoś :) >???

 

Daje lajk :D<3

zmien metin2client.bin na exe czyli metin2client.exe

 

 

co do tematu nazwa powinna byc tak jak w eix i epk czyli xTymekx a nie xtymekx.

po co robić temat skoro każdy wie o tym all

PonuryMech_eune_83_3_logo.png

Opublikowano

(Jak obiecałem tak daje) mam jakby 2 problem normalne wh zabija moby bez ataku ,niestety to mi nie paca -przynajmniej jak narazie... potrzebny kamer ??

.jpg

Opublikowano

loool poradnik o tym jak dopisać coś do indexu XDDDDDDDD

 

Lol kiedyś tego też nie wiedziałeś...

 

Jak wyskakuje że nie może znaleźć pliki .bin to zazwyczaj jest client zabezpieczony lub ten plik jest w innym rozszerzeniu.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

 

Lol kiedyś tego też nie wiedziałeś...

 

Jak wyskakuje że nie może znaleźć pliki .bin to zazwyczaj jest client zabezpieczony lub ten plik jest w innym rozszerzeniu.

 

kiedy ?

05.10.13 23:53 - THE END


wrócę kiedyś...


Opublikowano

Jaja jakieś ten poradnik...? Raz że Tymek w swoim temacie dał gotowy index lub dopisał, ze trzeba to dopisać linijke w indexie.. Jak chcesz żeby to uszło pod poradnik to napisz chociaż jak zrobić sobie samemu pliki pod dopisanie do Indexu. Pozdro.. ja bym dał warna za coś takiego co żeś odwalił ;)

Opublikowano

Jaja jakieś ten poradnik...? Raz że Tymek w swoim temacie dał gotowy index lub dopisał, ze trzeba to dopisać linijke w indexie.. Jak chcesz żeby to uszło pod poradnik to napisz chociaż jak zrobić sobie samemu pliki pod dopisanie do Indexu. Pozdro.. ja bym dał warna za coś takiego co żeś odwalił ;)

 

Napisał to w temacie ale i tak ludzie mi pisali na GG. Po co oglądasz poradniki które Ci się nie przydadzą.

Po 2 wystarczy zmienić xTymekx na np. WaitHack i już dopisujemy w index waithack logiczne chyba nie?

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

 

Po 2 wystarczy zmienić xTymekx na np. WaitHack i już dopisujemy w index waithack logiczne chyba nie?

 

 

Mówię o zrobieniu własnych plików eix,epk ,a nie o zmianie nazwy ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Działa to wh na Pl, albo jakiekolwiek ?

nie ma chyba wh na pl, ale pewien nie jestem :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...