Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pliki serwerowe SkyBlock by MrChudy923 (fikaman1299)


fikaman1299

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
<===
<===
<===
<===
<===
<===
<===
<===
<===
<===
<===
<===
<===
<===
<===
<===
<===
Witam Was!
Chciałbym zaprezentować Wam moją paczkę serwerową pod skyblocka.Plugin skonfigurowane i częściowo spolszczone przeze mnie!
A więc :

76132720146524209493.png
AuthMe - rejestracja,
AutoMessage - wiadomości na czacie,
AutoSaveWorld - zapisywanie świata,
ChatManagerPlus - plugin do czatu,
CraftBukkitUpToDate - aktulizator,
CustomServerMessages - zmieniona wiadomość śmierci,
DropStone - drop expa ze stone,
Essentials - komendy /spawn itp.,
HealthBar - pasek życia nad mobem ,graczem,

iChat - kolory na czacie,
LWC - blokowanie skrzynek ,piecy i tabliczek,
Multiverse-Core i Portals - tworzenie nowych światów i portali,
MyCommand - własne komendy,
NoCheatPlus - anty xray,
OtherDrops - wypadanie ze stone np. węgla i żelaza,
PermissionsEx - uprawnienia i grupy,
PlayerHeads - drop głowy po zabiciu gracza,
ScoreboardStats - tablica wyników (po prawej stronie)ilość śmierci ,zabić mobów itp.,
TreeAssist - realistyczne ścinanie drzewa,

WorldEdit i WorldGuard - edytowanie i ochrona terenu,

ŁAPCIE DOWNLOAD

https://www.virustotal.com/pl/file/83df63b578099d6063c99abfbb6a9ffaf786c9a501bfda9b5f2a95b833151e25/analysis/1387622527/
PW

PS.Jestem w trakcie robienia mapki dlatego tak się opóźniałem


Możecie sprawdzić pliczki na moim prywatnym serwerku ,wymagane hamachi:
MCPixelowo1
MCPixelowo2
to sieci
a hasło do nich to 123

IP serwera 25.91.175.143
Więcej info na gg 1975075 lub pw

ZABRANIAM ZMIANY AUTORA


CHANGELOG

Wersja 1.0 - Zrobienie paczki ,skonfigurowanie ,poprawienie drobnych błędów,aktulizacja do 1.6.4

Wersja 1.1 - Poprawienie błędów xD,dodanie menu serwera (komenda /serwermenu),spolszczenie AuthMe :)

400x60-1.gif

Opublikowano

To po co robisz temat skoro nie dajesz linku do dl bo czekasz na zainteresowanie? W ten sposób nie dowiesz się czy pliki są coś warte...

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Właśnie. Albo wstawiasz ,albo nie, a jak już to napisz po prostu " CZY CHCIELIBYŚCIE TAKĄ I TAKĄ PACZKĘ? " a nie robisz zbędny temat. Co do paczki to dość przeciętna, żadnych ciekawych rzeczy + kilka zbędnych

Opublikowano

To po co robisz temat skoro nie dajesz linku do dl bo czekasz na zainteresowanie? W ten sposób nie dowiesz się czy pliki są coś warte...

Robię temat po to ,żeby nie ściągnąć noobów którzy będą przerabiać moją paczkę tylko ją zgodnie z moim regulaminem używać czyli nie zmieniać autora paczki i nie podszywać się pod niego . Proste ? Proste

Dzisiaj nie mam czasu żeby wstawić dl i skan

400x60-1.gif

Opublikowano

Robię temat po to ,żeby nie ściągnąć noobów którzy będą przerabiać moją paczkę tylko ją zgodnie z moim regulaminem używać czyli nie zmieniać autora paczki i nie podszywać się pod niego . Proste ? Proste

Dzisiaj nie mam czasu żeby wstawić dl i skan

wystarczy dodać swój podpis w niektórych folderach tak jak to zrobił Br3nd i teraz jak ktoś wstawi " swoje " pliki to ja juz wiem jakie foldery zobaczyć czy nie ma tam plików z paczki br3nda.

oDYVDfv.gif
Pasjonat
Opublikowano

Po wypisanych pluginach myślę, że pliki będą się dobrze spisywać na wielu serwerach.
Daj DL, bo chce je przetestować ;)

 

Oczywiście zostawi Ci Like, ale tylko z dobrej chęci.

Opublikowano

Mogę wam postawić serwer na moim kompie ale przez hamachi bo mam problem z przekierowaniem portów :)

Tak to bym zrobił bez hamachi

 

@MCPixelowo1 ,MCPixelowo2 to sieci a hasło do nich to 123
IP serwera 25.91.175.143
Więcej info na gg 1975075 lub pw

400x60-1.gif

Opublikowano

Chcesz otrzymać 'lajki' na zachętę? Nie dostaniesz ich bez downloadu.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pomysł na serwer fajny - ale czy wypadające głowy są potrzebne na skybloku?

Ale daje like na zachętę do dalszej pracy nad plikami :)

Opublikowano

Pytanko bo chyba oślepłem pisze dl a pisze by pisać na pw to sory dasz link temacie bo chce testować...

Wbij na hamachi :)

400x60-1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...