Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pomoc] nie odnajduje ścieżki z questami !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pewien problem. Bazuje na plikach kocioła... Zacząłem powoli robić na nich ;p

CHciałem dodać na sam pocżatek quest na start..

Wyedyowałem go pod swoje potrzeby i wygląda on tak..

 

 

quest first_login begin
state start begin
when login begin
if pc.getqf("bambus3k") == 0 then
pc.setqf("bambus3k", 1)
 
say_reward(string.format("Witamy na naszym serwerze Metin2 - Fushion !"))
say("")
say_title("Główny Administrator: tedi")
say("Raty na serwerze:")
say("EXP: 3,5x PL")
say("DROP: 4,5 PL")
say("Yang: 5,5x PL")
say("Otrzymałeś podstawowy ekwipunek na start + 1lvl konia ! :]")
say_reward(string.format("Życzymy miłej gry."))
 
 
pc . give_item2 ( "50051" , 1 )
pc . give_item2 ( "71095" , 10 )
pc . give_item2 ( "27003" , 200 )
pc . give_item2 ( "27006" , 200 )
pc . give_item2 ( "27003" , 200 )
       pc . give_item2 ( "27006" , 200 )
 
 
pc . set_skill_level ( 131 , 10 ) 
pc . change_money(15000)
horse.set_level ( 1 )
horse.ride()
 
 
if pc.job==0 then --WOJOWNIK
pc . give_item2 ( "3006" , 1 )
pc . give_item2 ( "16" , 1 )
pc . give_item2 ( "12206" , 1 )
pc . give_item2 ( "13006" , 1 )
pc . give_item2 ( "14006" , 1 )
pc . give_item2 ( "15006" , 1 )
pc . give_item2 ( "16006" , 1 )
pc . give_item2 ( "17006" , 1 )
pc . give_item2 ( "27003" , 200 )
pc . give_item2 ( "27006" , 200 )
pc . give_item2 ( "50051" , 1 )
end
if pc.job==1 then --NINJA
pc . give_item2 ( "2006" , 1 )
pc . give_item2 ( "1006" , 1 )
pc . give_item2 ( "11406" , 1 )
pc . give_item2 ( "13006" , 1 )
pc . give_item2 ( "14006" , 1 )
pc . give_item2 ( "15006" , 1 )
pc . give_item2 ( "16006" , 1 )
pc . give_item2 ( "17006" , 1 )
pc . give_item2 ( "27003" , 200 )
pc . give_item2 ( "27006" , 200 )
pc . give_item2 ( "12346" , 1 )
pc . give_item2 ( "50051" , 1 )
end
if pc.job==2 then -- SURA
 
pc . give_item2 ( "16" , 1 )
pc . give_item2 ( "11606" , 1 )
pc . give_item2 ( "13006" , 1 )
pc . give_item2 ( "14006" , 1 )
pc . give_item2 ( "15006" , 1 )
pc . give_item2 ( "16006" , 1 )
pc . give_item2 ( "17006" , 1 )
pc . give_item2 ( "27003" , 200 )
pc . give_item2 ( "27006" , 200 )
pc . give_item2 ( "12486" , 1 )
pc . give_item2 ( "50051" , 1 )
end
if pc.job==3 then -- SZAMAN
 
pc . give_item2 ( "7006" , 1 )
pc . give_item2 ( "5006" , 1 )
pc . give_item2 ( "11806" , 1 )
pc . give_item2 ( "13006" , 1 )
pc . give_item2 ( "14006" , 1 )
pc . give_item2 ( "15006" , 1 )
pc . give_item2 ( "16006" , 1 )
pc . give_item2 ( "17006" , 1 )
pc . give_item2 ( "27003" , 200 )
pc . give_item2 ( "27006" , 200 )
pc . give_item2 ( "50051" , 1 )
end
clear_letter ( )
end
    end
end
state Bambus3k begin
end
end

 

 

i po wpisaniu komendy po etc/rc netif restart (na szybko pisałem)

wpisałem komende

cd /usr/home/rw3/locale/germany/quest

to jest takie coś

 

 

4f2s.png

 

 

Bambus3k napisał, że źle napisana ścieżka, jak pisałem ją 8 razy o.O ...

Pliki kocioła jak coś

­graphic.png

Opublikowano

Na zdjęciu jest pokazane ze napiales dc zamiast cd ;]

Metin2List.pl ~> Polecam, pierwszy polski spis prywatnych serwerów Metni2 (jest też kilka zagranicznych). Lista się sama aktualizuje, sprawdza statusy serwerów itp!

Jeśli masz swój prywatny serwer Metin2 i chcesz go za darmo rozreklamować zapraszam na Metin2List.pl, dodanie serwera jest DARMOWE!!

Jeśli jesteś graczem prywatnych serwerów Metin2 i szukasz serwera dla siebie zajrzyj na Metin2List.pl i znajdź go!!

Opublikowano

Na zdjęciu jest pokazane ze napiales dc zamiast cd ;]

po wpisaniu tego to samo ;x

­graphic.png

Opublikowano

Wejdź na serwer przez FileZille. Szukaj metodą prób i błędów.

Ale jak skoro przez filezille to to samo co winscp ..

­graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...