Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]~FerryCraft~ [Survival + Frakcje][Autorskie skrypty!][24/7][wlasny TS][100slotów][0 Lagow]


Cygan665

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

153mgp3.png


Jest to zapowiedz serwera a wiec :


Chciałbyś pograć na serwerze który ma to coś ? Wpadnij do nas a gwarantujemy Ci udaną zabawę na naszym Survivalu który ma autorskie skrypty (na zalożenie gildi będą potrzebne itemy ) :) i jest dobrze dopracowany , w dodatku bez lagów :) . Co tydzień w sobotę a nieraz w tygodniu odbywane będą ciekawe eventy .



FerryCraft dodatkowo oferuje prywatny kanał na TS (który jest dla was dostępny 24/7 pod tym samym IP co serwer) lub gildyjny za darmo ;) .




AKTUALNA WERSJA SERWERA: 1.7.4





No to teraz czas na parametry serwera ;)



- IP: DanxSG.redcraft.pl


- Cała mapa survivalowa jest generowana przez inny nowy i lepszy generator, :D wejdź sam zobacz :)


- Drop ze stona (% opisany na spawn)


- Nazwa podana wcześniej czyli FerryCraft.


- Jest to rozgrywka Survival z autorskim skryptem na gildie !


- Przez jakis czas ilość slotów bedzie wynosc 40 jeżeli bedzie dużo graczy będziemy powiekszać .


- Zautomatyzowane mapy parkourowe dostepne na serwerze pod /warp fun :D


- Gracze bez premium mogą rownież grać bez dodatkowych opłat na serwerze :)


- I wiele więcej rzeczy które sami zobaczycie na naszym serwerze :D



SSy z serwa zostaną podane za kilka godzin ponieważ budujemy ładniejszy spawn :)




Dodatkowo można dopowiedzieć, że z administracją można w łatwy sposób się dogadać w każdej sprawie, nie jest ona sztywna czyli trochę śmiechu też jest :) . Na FerryCraft istnieje również zakup VIP'a i SuperVIP'a opisane są one na serwerze, wszystkie pieniążki przekazywane są na rozwój owego serwera :) .





START w NIEDZIELE w okolicach 21:30 - 22 : 30 Ponieważ wtedy będziemy mieli czas , a także chcemy wszystko dopiąć na ostatni guzik aby dobrze wam sie grało .


A więc ZAPRASZAMY



P.S


Proszę pisać pod tematem , czy prezentacja sie podoba itd . :D


Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

Zdjecia w prezentacji zostana usuniete , poniewaz bedziemy budowac nowy lepszy spawn ;3

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

Myślę, że spawn jest już dużo ładniejszy, weź sobie napraw tego skype w końcu, w komentarzach nie bede spamu robil ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...