Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź serwerowni na rok 2014 z WIELKIMI nagrodami!


konkurs2014

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy!

Chcieliśmy już dziś przedstawić nasz plan serwerowni counter-strike 1.6 na rok 2014

Na początek od razu przy starcie chcemy dobić przynajmniej 20 graczy na serwer 32 slotowy.

Jeśli dobijemy tych 20 graczy od razu przy starcie zostanie zorganizowany konkurs z 3 nagrodami.

1nagroda to: PS3 lub PS4/to jeszcze się zobaczy w 2014 roku.Może przy następnej wypłacie coś dołożymy do pieniędzy na konkurs./Oczywiście prosto ze sklepu, nowe.

 

2nagroda to: Mysz RAZER /jaki typ? Dowiecie się przy konkursie :)

 

3nagroda to: Klucz do STEAMA.

 

2 pierwsze miejsca zostaną wysłane do domu z potwierdzeniem odbioru!

3 miejsce zostanie wysłane na E-MAIL.

 

UWAGA:Zarejestrowanie się u mnie na PW, że się będzie grało zwiększa szanse na wygranie NAGRODY!

Jaki to konkurs?Dowiecie się od razu przy otwarciu forum.

Jakie forum?Dowiecie się w prezentacji na rok 2014.

 

Wzór na zarejestrowanie się na PW:

Imie:

Nick w grze:

Nick na forum:

Wiek:

Twoje IP/STEAM:

 

W postach możecie się wypowiadać i proponować pierwszy serwer jaki typ.

Większa ilość głosów zostanie wzięta pod uwagę.

 

Już teraz składajcie u mnie na PW podania o: Moderatora-osoba opiekująca się forum/Grafika-osoba zajmująca się grafiką na forum./Technika-osoba, które umie robić różne pluginy, oraz ma dużą znajomość na ftp/pluginach./AntiCheatera-osoba zajmująca się działem AntiCheat./Redaktor-osoba robiąca "gazetki"-wywiady z graczami,teamem oraz opisująca co jakiś czas postępy i zmiany zauważone na serwerowni.

 

 

OGÓLNY WZÓR:

Imię:

Wiek:

Czy masz STEAM?/Jak tak to podaj:

Na co chcesz się załapać?:

Znajomość amxx 1/10:

Jak chcesz nam pomóc/co chcesz zrobić na serwerowni:

Ortografia 1/10:

Jeśli podanie na grafika daj linki do 3 swoich prac (PRAC NIE NAPISÓW SAMYCH)

Jeśli podanie na AntiCheatera jaka znajomość w amxbans 1/10:

 

 

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...