Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak pozbyć się błędu przy włączaniu/wyłączaniu CA - Błąd skryptu


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, zauważyłem że wiele z Was ma problem z błąd skryptu, mam na to sposób! :)
 
Jeśli Wam się wyświetla takie coś często, to wiedz że coś się dzieje :D


bs-agvcbgroyncggpxqqoim.jpg


 
Krok pierwszy:
Aktualizujemy najlepiej Internet Explorer do wersji 11

http://windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/ie-11-worldwide-languages

 
Krok drugi:
Odpalamy tą wredną przeglądarkę, tym którzy mają ten problem u dołu pojawi się taki pasek, klikamy zainstaluj:


jx-gfpfvmwafhmlvzkixbqd.jpg


 
Teraz przebiega standardowa instalacja, lecz jeśli nie wiesz to przedstawię to na screenach:


mm-kkdaunpvgicctqbqnbxn.jpg
ky-hozgrtxjaimyyolsncsm.jpg
ycapmqayxygixtimpnjz.jpg
kwaddnodidulibdweqbu.jpg


 
Pamiętaj aby podczas instalowania Adobe Flash wyłączyć przeglądarkę internet explorer! Inaczej sposób może nie zadziałać.
 
Krok trzeci:
Uruchomić ponownie komputer i sprawdzić czy dany błąd ustąpił.

 

Mam nadzieję że poradnik się przydał, i wielu osobom pomógł, pozdrawiam.

 

#Lub instalujemy Flash z tej strony, wybierając dla IE

http://get.adobe.com/pl/flashplayer/otherversions/

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie działa :/

 

Musiałeś coś pominąć w poradniku, na 100% działa.

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...