Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4] --_BirdCraft_-- [Hardcore] [800 slotow] [Profesjonalna Maszyna] [0 lagów] [Doświadczona administracja]


Cs-Pomierzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-935720-0-90334000-1387475045.png

> ADRES IP > BirdCraft.pl

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

Szukasz dobrego serwera do gry ze znajomymi?

Wszystkie inne serwery nie zaspokoiły Twoich oczekiwań?
Nasz serwer jest inny!

Wysoki poziom rozgrywki, ludzie z pasją, doświadczona administracja,

autorskie wtyczki, innowacyjne pomysły, duża ilość graczy!

Dołącz do ELITY, przeżyj przygodę swojego życia na elitarnym serwerze HARDCORE!

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

heheinformacje.png

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

> ADRES IP > BirdCraft.pl

> SLOTY > 800

> AUTORYZACJA > no-Premium

> WERSJA > 1.6.4/1.7.2

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

heheheoserwerze.png

spolecznosc3.png

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

Jesteś zdenerwowany iż na dobrych serwerach

nie ma graczy a na serwerach gdzie administracja

ciebie ignoruje!?

My też

dlatego właśnie powstał birdcraft z myślą o was

iż naszym priorytetem jest zadowolić was w skali maksymalnej

nie niszcząc przy tym systemu gry

 

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

sprzethehehehe.png

Denerwują Cię ciągłe lagi na konkurencyjnych serwerach?

Masz tego serdecznie dość, chciałbyś w spokoju,

bez obawy o opóźnienia pograć ze znajomymi?!

MY możemy Ci to zaoferować, dzięki niesamowitym,

potężnym maszynom z dużą mocą obliczeniową.

Przedstawiamy Wam dokładne parametry maszyn:

> MASZYNA #1 <

> RAM : 64 Gb Ram

> DYSK SSD : 2x 120GB;

> ŁĄCZE : 1Gb/s.

> MASZYNA #2 <

> RAM : 36 Gb Ram

> DYSK SSD : 2x 120GB;

> ŁĄCZE : 1Gb/s;

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

post-935720-0-96329600-1387476270.png

anq.wassabi.pl:1234

39f851b717fc2a2c21ad93d2b2c2eeb7_1.jpg

koniec.png

Dzięki za przeczytanie tej prezentacji!
Widzimy się na serwerze.

Opublikowano

Napiszę to samo co pod poprzednim postem, bo to kolejna taka prezentacja, kolejna wylęgarnia głupoty.

 

 

Bez kitu, idiotyzm w czystej postaci.

Kolejny serwer, który myśli, że jak skopiuje prezentację od nas, zrobi niemal identyczną nazwę tematu, zgaduję, że zakosi również pluginy, ich styl, to będą mieli 200 osób, bo my tak mieliśmy.

Do prowadzenia serwera trzeba mózgu, oryginalnych pomysłów, dojrzałości, umiejętności zarządzania czymś takim.

Jeżeli ktoś kopiuje czyjąś prezentację, to znaczy, że nie szanuje "konkurencji", oraz nie stać go na zakup jebanego PhotoShopa i poradnika do niego.

Lecimy dalej...

 

 

800!!!

Dobrze, że dodaliście 3 wykrzykniki, wtedy na pewno każdy na to zwróci uwagę i na serwerze będziecie mieli pierdyliard osób, bo sloty to przecież podstawa. Najlepiej zróbmy ich 9999. <ironia>

 

> MASZYNA #1 <

> RAM : 100 mb na gracza!

> DYSK SSD : 2x 120GB;

> ŁĄCZE : 1Gb/s.

100Mb na gracza nijak się ma do wydajności serwera. Ogólnie pamięć RAM przy odpowiedniej konfiguracji gówno ma do wydajności, a obliczanie wydajności na podstawie samej pamięci, to idiotyzm, bo okażę się, że do serwera przypisany jest jeden rdzeń słabego procesora i przy ~ 80 graczach zaczną lecieć TPS'y.

Cała reszta (SSD, łącze) skopiowane z naszej prezentacji. Jeżeli te 120Gb x2 jest faktycznie, to proszę o screena z roota. ;)

 

WIecie czemu 800 graczy?

bo 800 to zajebista liczba i liczymy na waS!!!

No tak, 800 graczy będzie dlatego, bo to taka piękna liczba. ;-)

Według mnie równie piękna jest np. 10. Dlatego będzie 10?

 

Reklama wykonana przez

Administracje BirdCraft

Prezentacja oraz wzór na

nią nalezy tylko i wyłącznie do nas

zabrania się kopiowania

i przerabiania prezentacji

Tym już kompletnie zagiąłeś system. Jest to złamanie prawa, ewidentna kradzież grafiki, podszywanie się pod autora, oraz zmiana zapisu prawa autorskiego, to przestępstwo.
1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
Zapis z kodeksu prawnego. ;-)
Na koniec ultimatum: albo grafika zostaje zmieniona, albo jest to zgłoszone do administracji MPCforum, a sprawa idzie do sądu. Daję na to 24 godziny.
Tyle ode mnie, właściciela prawdziwego tej grafiki. ;-)
Ludzki idiotyzm i brak myślenia mnie zabija.
Pozdrawiam,
Avaterys.
Opublikowano

Prezętacja została wykonana nowa ze względu na błędy w poprzedniej

byłą proszę o usunięcie


 

Napiszę to samo co pod poprzednim postem, bo to kolejna taka prezentacja, kolejna wylęgarnia głupoty.

 

 

Bez kitu, idiotyzm w czystej postaci.

Kolejny serwer, który myśli, że jak skopiuje prezentację od nas, zrobi niemal identyczną nazwę tematu, zgaduję, że zakosi również pluginy, ich styl, to będą mieli 200 osób, bo my tak mieliśmy.

Do prowadzenia serwera trzeba mózgu, oryginalnych pomysłów, dojrzałości, umiejętności zarządzania czymś takim.

Jeżeli ktoś kopiuje czyjąś prezentację, to znaczy, że nie szanuje "konkurencji", oraz nie stać go na zakup jebanego PhotoShopa i poradnika do niego.

Lecimy dalej...

Dobrze, że dodaliście 3 wykrzykniki, wtedy na pewno każdy na to zwróci uwagę i na serwerze będziecie mieli pierdyliard osób, bo sloty to przecież podstawa. Najlepiej zróbmy ich 9999. <ironia>

100Mb na gracza nijak się ma do wydajności serwera. Ogólnie pamięć RAM przy odpowiedniej konfiguracji gówno ma do wydajności, a obliczanie wydajności na podstawie samej pamięci, to idiotyzm, bo okażę się, że do serwera przypisany jest jeden rdzeń słabego procesora i przy ~ 80 graczach zaczną lecieć TPS'y.

Cała reszta (SSD, łącze) skopiowane z naszej prezentacji. Jeżeli te 120Gb x2 jest faktycznie, to proszę o screena z roota. ;)

No tak, 800 graczy będzie dlatego, bo to taka piękna liczba. ;-)

Według mnie równie piękna jest np. 10. Dlatego będzie 10?

Tym już kompletnie zagiąłeś system. Jest to złamanie prawa, ewidentna kradzież grafiki, podszywanie się pod autora, oraz zmiana zapisu prawa autorskiego, to przestępstwo.
1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
Zapis z kodeksu prawnego. ;-)
Na koniec ultimatum: albo grafika zostaje zmieniona, albo jest to zgłoszone do administracji MPCforum, a sprawa idzie do sądu. Daję na to 24 godziny.
Tyle ode mnie, właściciela prawdziwego tej grafiki. ;-)
Ludzki idiotyzm i brak myślenia mnie zabija.
Pozdrawiam,
Avaterys.

 

Była prezętacja nie była przemyślana

usunęłem błędy i postaram się teraz ogarniać tą prezętacje!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...