Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK] LajtCraft survival+frakcje oraz Freebuild


mambrata123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpglajtcraft.gameclan.pl5b724ce4000af5554eaebd46.jpg



Informacje3.png



strzalka.gifTyp serwera: Frakcje oraz FreeBuild


strzalka.gifSloty: 40 oraz 10


strzalka.gifIP: lajtcraft.maxc.pl oraz lajtcraft.maxc.pl


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Nie




Administracja5.png
TGS, SajmoN,Rambo




InformacjeDOT3.png
Serwer wciąż się rozwija.
Na serwerze wciąż pojawiają się nowości: areny pvp, mapy, pluginy, eventy.
Jeśli trafisz na event możesz trafić zarazem na bardzo atrakcyjne nagrody!

Właściwie zawsze spotkasz tu kogoś, z kim można pograć i mimo, że nie da się obyć bez cheaterów, grieferów i trolli, to administracja regularnie tępi takich graczy, by na serwerze była przyjemna atmosfera.

Na serwerze są m.in.: areny pvp, działki, survival (mapa surowcowa), Z czasem powstaną kolejne miejsca umilające czas gry!

Wkrótce rekrutacja - kolejny powód, by dołączyć! Szukamy osób ogarniętych i nie używających swojej rangi tylko dla zabawy.

Jest też możliwy zakup jednego z kilku rodzajów VIPA, w tym takich posiadających komendy typu:
/fly, /hat czy możliwość kilkukrotnego użycia /sethome.

Zapraszam bardzo serdecznie i życzę udanej gry ;)

Opublikowano

Jezu co to ma być? To jest reklama, która ma mnie zachęcić do wejścia na serwer? Hahahahahahahah
Nie piszę się "OF" tylko "OFF" jeśli już coś... Zero info o serwerze, zero dodatkowych informacji i w ogóle nie trzyma się to ani kupy ani dupy...
Serwer nie powala. Administracja zdaje się w przedziale wiekowym 10-13 lat. Nie polecam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...