Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zamknięta Beta już 21.12.2013


BeQuiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drodzy Gracze,

Dziękujemy wam za waszą cierpliwość.

Jak pewnie wiecie, spędziliśmy dużo czasu pracując nad pierwszą wersją gry przeznaczoną dla Europy! Czy możemy powiedzieć że gry jest gotowa? Na dziś dzień nie możemy, ale zrobimy wszystko żeby dostarczyć wam grę godną Was .Gra składa się z kilkuset misji zaczynając na 1 a kończąc na 120 levelu. Ponad 12,000 przedmiotów oraz niezliczona ilość zautomatyzowanych eventów pvp, pvm oraz pve! Pracujemy w pocie czoła żeby przygotować Close Beta Test (CBT) na dzień 21 Grudnia 2013 na godzinę 12 GMT, CBT zakończy się dnia 28 Dec 2013, Developer przez ten czas będzie czekał na sugestie oraz zgłoszenia bugów.

 

 

Następnie, Open Beta Test (OBT) rozpocznie się dnia 2 stycznia 2014 o 12 GMT.

Klient do pobrania będzie gotów 19 grudnia o 15 GMT pod adresem http://riseofmetin.com/download.php.Jeżeli doświadczycie jakichkolwiek problemów z pobieraniem skontaktujcie się z nami na forum(forum.riseofmetin.com), problem zostanie rozwiązany jak szybko jak to możliwe przez naszych techników.

 

 

 

Podczas CBT, gracze są proszeni o podzielenie się z nami opiniami, zgłoszeniami błedów oraz sugestiam w celu stworzenia gry waszych marzeń. Możecie się z nami skontaktować zarówno przez forum jak i mail [email protected].

 

 

 

W dodatku, w dniu startu OBT każdy gracz otrzyma od nas prezent o wartości 25$ w postaci ROM Credit(wirtualna waluta) jako podziękowanie za wasze wartościowe wsparcie. W między czasie, pomóżcie nam i podzielcie się z światem tym newsem zapraszając przyjaciół do gry z nami!

 

 

W imieniu Firmy, życzę każdemu ekscytującej pełnej niesamowitych momentów przygody z nami w świecie Rise of Metin i życzę wam wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia ~ WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Management Team

Mega Cheer International

 

Opublikowano

Wlasnie przed chwila odczytalem e-maila i stwierdzilem zeby wbic na forum, z tego co widze informacja juz jest podana ;) czekamy te 2 dni, ciekawe jak to bedzie wygladac

Opublikowano

@up, napisali na forum, że gdy będzie można zalogować się do gry to będzie również dostępne logowanie na stronę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

21 grudnia 2013 rozpoczęły się CBT.

Od 2 stycznia 2014 roku trwa OBT (otwarta beta gry).

Od 2 stycznia 2014 roku

 

HA !!!!! Musiałem poprawić kogoś.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...