Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy ten giveaway działa? jak zdobyc free rp?


largosh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc. Niedawno szukałem na google ciekawych możliwości zdobycia postaci, skinów etc., ponieważ ostatnio zaczalem grac w Lola i spodobala mi sie ta gra.

 

 

Mam do was pytanie, czy ten giveaway działa czy to zwyczajny fake?:

xxx

 

 

A jeśli to oszustwo to wtedy jak można zdobyć darmowe rp/postacie lub skiny? znacie jakies sposoby?

Opublikowano

Mozesz zdobyc rp poprzez robienie refów w lolu ;P

 

a co do tej strony to nie wiem, bo sie na tym nie znam. ja tam chyba z niej skorzystam i odezwe sie czy działa

daj like, to cie nic nie kosztuje a mi POMAGA

Opublikowano

"you have to download" - keylogger

 

@Już dalej nawet nie czytałem, podejrzana stronka, która chce żebyś coś pobrał.

Haahahahahahahahahaha, śmieszne

Opublikowano

Fake.

Nigdy nie ściągajcie, żadnych programików/generatorów kodów RP, czy innych syfów, bo w 95% będzie on zarażony keyyloggerem, gdzie po 2-3 dniach stracicie możliwość wejścia na swoje konto w LoL'u i inne =)

 

Najbezpieczniejszym sposobem na Rp jest po prostu zakupienie ich, lub zrobienie sobie reflinków, pierwsze 10 możesz spokojnie robić, bo to tego się nie przyczepiają.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Faktycznie plik .txt

 

 

"you have to download" - keylogger

 

@Już dalej nawet nie czytałem, podejrzana stronka, która chce żebyś coś pobrał.

 

 

 

Ale to i tak nie ważne, musisz uzupełnić ankietę, podać numer i płacić za sms'y premium

Haahahahahahahahahaha, śmieszne

Opublikowano

Mozna wziac nr na ktorym jest 1gr wysylasz smsa I nic nie tracisz :)

 

 

No nie wiem, jak się nie ma kasy to się kurwa nie wyśle sms'a.

Haahahahahahahahahaha, śmieszne

Opublikowano

Użyszkodnicy tego foruma vs cały świat.

 

Keylogger w pliku tekstowym. xDDD Jebłem.

 

keylogger i inne gówna mozesz nawet do zdjecia doczepić...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...