Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EasyKiller [1.6.4] 43sloty [szybki exp i drop] frakcje 4fun


KillerThePro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[/img]



G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif


Strza%C5%82ki.gif Nazwa Serwera: EasyKiller

Strza%C5%82ki.gif IP Serwera: EasyKiller.gomc.pl


Podstawowe%20Informacje.gif


Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.6.4

Strza%C5%82ki.gif Sloty: 43

Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: 4fun

Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany

Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie

Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie

Strza%C5%82ki.gif Nether: Tak

Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak

Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak

Strza%C5%82ki.gif Pluginy: Takie tam


Za%C5%82oga.gif


Właściciel KillerThePro


Dodatkowe%20Informacje.gif


Z 1 kamienia leci 73lvl

Drop tak jak zawsze na tym serwie czyli szybki.

Był na 1.7.2 ale nie każdemu działał na 1.7.2 więc teraz jest na 1.6.4.


Kliknij.png


Opublikowano

Nie ma to jak zjechac dzieci z Gildi ZakonSmoka,a potem spam na czacie" ADMINIE KRASZDAJ I DACEK12 TO CHEATERZY!!"... walczylem z kraszdajem przeciwko nim (ich bylo 7) i wygralismy, tylko 2 przezylo bo nam spiepszylo na fuksie :) SPARTA pozdrawia,

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

Niee polecam serwera strasznie nie ogarniety... admin za przeproszeniem robi sobie jaja lata zabija ludzi.. szkoda gadać serwer dnoo..

Opublikowano

hahaha te dzieci nawet nikogo nie zabilem i typek pisze że zabijam na fly ,Bartov dostales bana za claim na spawnie. Jeszcze te dzieci jak ktoś ich zabije to płaczą jak prot4 ma sie w 2-5 min ...

Opublikowano

hahaha te dzieci nawet nikogo nie zabilem i typek pisze że zabijam na fly ,Bartov dostales bana za claim na spawnie.

LOL, xD, zapomniałem wyłączyć auto claima :P

Jest szansa na unbana?

Opublikowano

Prosze o kontakt z wlascicielem, nazwa skype dacek3.Mam pilna sprawa odnosnie goscia z nodusem -.-

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

Troche nie ogarnięty, chcesz mogę Ci pomóc z tym serwerem, nie ma jak wyjść ze spawna, bo jak zeskoczy się to gracze sie od razu zabiją.. Pisz gg: 43658450 lub skype: hadson384

 

PC spec: MONITOR: 1. ASUS 27' 2. BenQ 24'
PHONE:   LG G3/G4  | CPU; Intel i7 |  RAM; KINGSTON 16GB HypX (2x8GB)         |  PSU; Corsair AX1200i              |  GPU; GeForce GTX 980  |  CASE; SilentiumPC Gladius X80 Pure Black
MOUSE;  Zowie FK2  |  KEYBOARD; SS APEX #fnatic edition & Qpad MK-85 Pro Gaming  |  HEADPHONES; Qpad QH-85  |  MOUSEPAD; Razer Goliathus

 

 

Opublikowano

jak dla mnie bezsensowny serwer.

Ranga za 40 zł ma fly, bloki diaxowe i koxy dropią 5 razy częściej niż np sztabka żelaza

Chwilę pokopałem i miałem 1800 lvl

Taka gra sensu nie ma, rozumiem easy ale to już przesada ;\

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer padł, z nieopłacania go... Każdy mądry wiedział, że się to tak skończy, gdyby były tańsze rangi to i owszem by się utrzymał.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...