Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

♕ Dead Craft | Survival | 120 Slotów | VPS |Zapraszamy! ♕


WalecznyChomik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników MPC Forum, w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Z okazji świąt, zostaje po testach otwarty serwer DEAD CRAFT! Wychodzi on na wersje Minecraft 1.7.4 - typ Survival.

IP

dead-craft.pl
MOŻNA WEJŚĆ NA WERSJACH: 1.7.2, 1.7.3, 1.7.4!

INFORMACJE

Przejdźmy do rzeczy. Skoro jest to serwer survival, lekko połączony z role-play, RPG - to musi być przecież Nether, otwarty świat. To oczywiśćie znajduję się na naszym sporym serwerze. Na spawn znajdziesz najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak pomoc, świnka z mięsem oraz sklepik. Sklepy na naszym serwerze są dobrze rozbudowane, na razie po angielsku, ale raczej nikt nie będzie miał z tym większych problemów. Gdyby już taki nastąpił, trzeba śmiało zgłosić się do administracji. Posiadamy stronę internetową, jednak w trakcie przerwy - przenosimy ją na inny hosting (dead-craft.pl). Dużą nowością na serwerze jest komenda /plecak. Gdy ją wpiszemy ukazuje się nam okienko GUI, gdzie można przekładać przedmioty (9 miejsc). Jeżeli umrzemy, przedmioty z plecaka nam nie znikną. Strzeż się regulaminu! Jeżeli złamiesz regulamin, możesz zostać ukarany na kilka sposobów. Najmniejszym jest ostrzeżenie, potem KICK. Następnie przechodzimy już do wsadzenia gracza w AJ (Więzienie czasowe). Gdy to nie skutkuje, lub złamałeś bardzo ważny punkt dostajerz warna, bądź bana. Najgorszy jest perm-ban, czyli ban na dożywocie. Jeżeli na naszym serwerze rozpoczynasz rozgrywkę możesz zostać dobrze zaoobserwowany przez innych graczy. Występuje u nas plugin, który odpowiada za pokazywanie na czacie zdobytych przez gracza osiągnięć (ESC > Osiągnięcia). Na naszym forum możesz poinforować również o czymś co zaszło, a jest niezgodne z regulaminem. Oskrażenie takiego gracza może się skończyć karą, dla winowajcy. Na początek gry za pomocą komendy /kit gracz dostajesz startowy ekwipunek. Powodzenia w świecie Dead Craft! Rangi i inne rzeczy wkrótce dostępne w panelu gracza pod adresem dead-craft.pl.

Główny wypis rzeczy znajdujących się u nas:

- Krótkie IP.
- Nether ON
- Moby ON
- PVP ON (Poza strefą spawnu)
- Whitelist OFF
- Dodatkowe 9 slotów w EQ pod komendą /plecak (po śmierci nie znikają itemy).
- Dobra, ciekawa (i ładna) administracja.
- Pomocne dla graczy pluginy.
- Specjalny system umiejętnośći (skilli, np. bardzo szybko kopiesz, biegniesz).
- Specjalny system osiągnięć.
- Łowienie przedmiotów w wodzie, za pomocą wędki.

ADMINISTRACJA

Główni administratorzy: Raffi, Effcia
Administratorzy: Twist
Moderatorzy:


Pozdrawia i życzy wesołych świąt ekipa dead-craft.pl!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...