Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

{BetlejCraft} WojnyGildii+Sklep Trudne warunki, za lvl dostajemy dodatkowe serduszka.


TechPro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BetlejCraft1385304877-U691595.png

Na serwerze spotkacie :
Anty x-ray
0 LAGÓW !
Hp nad głowami mobów oraz graczy
Bossy (na eventy) oraz w piątki
Prace (/jobs)
Kasa z jobs oraz mobów !
Sklep tylko do kupowania
Ranking zabójstw
Napis jaki mamy lvl przy nicku
Oraz wiele wiele więcej !
Serwer zaczyna prace dzisiaj 2013-11-17
Promocja na Vip na start servera 50% Vip w budowie ;)
Ip: BetlejCraft.maxc.pl
Pierwsze 5 graczy które zobaczy dominikos129 otrzyma żelazne eq + 10 diamentów
UWAGA ŻADNA RANGA NIE MA GAMEMODE /I /GIVE ITP
Nawet właściciel będzie on miał tylko /kit vip, /kit SuperVip
0 Oszustwa ze strony administracij
Skype H@: dominikos1wow

1385304711-U691595.pngTyp serwera: : WojnyGildii+ChestShop

1385304711-U691595.pngRodzaj serwera: : Dedykowany

1385304711-U691595.pngSloty: Nieograniczone

1385304711-U691595.pngPotwory: Tak

1385304711-U691595.pngZwierzęta: Tak

1385304711-U691595.pngPvP: Tak

1385304711-U691595.pngPremium: Nie

1385304711-U691595.pngNether: Tak

1385304711-U691595.pngBialaLista: Nie

1385305608-U691595.png

Właściciel:Dominikos129

 

1385305665-U691595.png

Dobrze dobrane ;d

 

1385305694-U691595.png

Żaden Admin Mod ani inna ranga nie ma /gm /i itp ...

 

Opublikowano

Prezentacja gówniana.

Zachęć mnie.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Prezentacje poprawiłem mam nadzieje że Cie teraz przekonam :)

 

Prezentacja gówniana.

Zachęć mnie.

Opublikowano

@up to co otwierasz serwer jak spawnu nie ma?

 

survival z gildiami a jobs czy sklep za kase nie pasuje do siebie ;\ ja bym usunął sklep i jobs'y

 

jaki jest drop, dopisz do prezki

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...