Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gdzie mnie przydzieli.


bezimienny740

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może Cie wywalić do S3-S5,wygrywając te 2 to nawet S2,a może do B1 itp.-dużo zależy też z kim grasz(enemy team),polecam Ci dokończyć 2 rankedy z jakimś kolegą plat +.

Opublikowano

Może Cie wywalić do S3-S5,wygrywając te 2 to nawet S2,a może do B1 itp.-dużo zależy też z kim grasz(enemy team),polecam Ci dokończyć 2 rankedy z jakimś kolegą plat +.

Nie polecałbym. Jeżeli gościu ma niskie MMR przy platynie to może go niżej dorzucić, niż do proponowanej.

Dorzuci Cię w granicach Silver 5-Silver2 jeżeli wygrasz te 2 rankedy.

8372383248.png
Opublikowano

Nie polecałbym. Jeżeli gościu ma niskie MMR przy platynie to może go niżej dorzucić, niż do proponowanej.

Dorzuci Cię w granicach Silver 5-Silver2 jeżeli wygrasz te 2 rankedy.

Ale chodzi mi o to że to będzie jego kolega,a autor tematu będzie wiedział że dostaje normalną ilość punktów i ową traci to może dla niego być plusem w "wywaleniu" po tych 10 rankedach.

Opublikowano

Wiecie co? Chyba zagram sam te ostatnie rankedy , najwyżej bd w brązie xDD

Jeżeli uwierzysz w siebie i wygrasz te rankedy - silver murowany :)

 

Powodzenia!

8372383248.png
Opublikowano

Gram z kolegą silver 1 , a przydziela mnie do gry z goldami 3 ,2 ,1 ;/

No to powinieneś się cieszyć, bo jeżeli wygrasz te 2 gry to powinieneś trafić do silver III +

 

b_560_95_1.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...