Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ranga która pisze na kolorowo.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Mam pytanie, mianowicie jak zrobić żeby dana ranga pisała na kolorowo. Czyli np. Admin żeby pisał na złoto.

Lista pluginów :

p58w.jpg
Uploaded with ImageShack.us
Rangi i wszystko mam już zrobione czyli tylko potrzebuje żeby pisały na kolorowo.

slgbil.jpg

Opublikowano

Możesz troszkę jaśniej bo nie ogarniam. Możesz mi to zrobić na tym przykładzie:

  Admin:
    prefix: '&2'
    permissions:
    - '*'

slgbil.jpg

Opublikowano

Prosta sprawa nic nie rób żadnych suffixów w permissions bo to i tak nic nie da. Musisz mieć essentialschat i zamiast globala to do każdej rangi daj tak:

Konfiguracjia Globala:

format: '{DISPLAYNAME}: {MESSAGE}'
Konfiguracja wybranych rang ja na serwerze mam takie:

group-formats:   Gracz: '&f {DISPLAYNAME}&7:&7 {MESSAGE}'   Moderator: '&f {DISPLAYNAME}&7:&l&a {MESSAGE}'   Admin: '&f {DISPLAYNAME}&7:&l&6 {MESSAGE}'   VIP: '&f {DISPLAYNAME}&7:&l&6 {MESSAGE}'   HeadAdmin: '&f {DISPLAYNAME}&7:&l&a {MESSAGE}'   Wlasciciel: '&f {DISPLAYNAME}&7:&l&6 {MESSAGE}'
@Edit łap tu bardziej połukładane

group-formats:
Gracz: '&f {DISPLAYNAME}&7:&7 {MESSAGE}'
Moderator: '&f {DISPLAYNAME}&7:&l&a {MESSAGE}'
Admin: '&f {DISPLAYNAME}&7:&l&6 {MESSAGE}'
VIP: '&f {DISPLAYNAME}&7:&l&6 {MESSAGE}'
HeadAdmin: '&f {DISPLAYNAME}&7:&l&a {MESSAGE}'
Wlasciciel: '&f {DISPLAYNAME}&7:&l&6 {MESSAGE}'
@Edit 2 tylko nie bierz tego do plików swoich
1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

/pex group Admin suffix &c
Czyli gracz który ma rangę Admin będzie pisał na czerwono.

/pex group Admin prefix "&8[&4Admin&8] "
Czyli gracz będzie miał przed nikiem ten prefix [Admin] tylko na kolor.
Jeśli chcesz inny kolor masz tu rozpiske:
&0 - Czarny
&1 - Ciemny Niebieski
&2 - Ciemny Zielony
&3 - Ciemny Błękit
&4 - Ciemny Czerwień
&5 - Fiolet
&6 - Złoty
&7 - Szary
&8 - Ciemny Szary
&9 - Niebieski
&a - Jasny zielony
&b - Błękit
&c - Czerwieniutki
&d - Róż
&e - Żółty
&f - Biel

Pomogłem? Kliknij "Lubię to"

531001454960877632167.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witaj. Każdy Podaje ci źle! Ja mam swój serwer i moja ranga pisze na kolorowo. Musisz zrobić tak:  

Pobierz Plugin: Essentials i odswież serwer. wejdz w plugin essentials następnie w Config.Yml i Zrób Tak:   <<----

Od Linijki {#502-#533}:

Wklej takie coś:

############################################################

# +------------------------------------------------------+ #
# |                   EssentialsChat                     | #
# +------------------------------------------------------+ #
############################################################
 
chat:
 
  # If EssentialsChat is installed, this will define how far a player's voice travels, in blocks.  Set to 0 to make all chat global.
  # Note that users with the "essentials.chat.spy" permission will hear everything, regardless of this setting.
  # Users with essentials.chat.shout can override this by prefixing text with an exclamation mark (!)
  # Users with essentials.chat.question can override this by prefixing text with a question mark (?)
  # You can add command costs for shout/question by adding chat-shout and chat-question to the command costs section."
  radius: 0
 
  # Chat formatting can be done in two ways, you can either define a standard format for all chat.
  # Or you can give a group specific chat format, to give some extra variation.
  # If set to the default chat format which "should" be compatible with ichat.
  # For more information of chat formatting, check out the wiki: http://wiki.ess3.net/wiki/Chat_Formatting
 
  format: ' {DISPLAYNAME} &7: &7{MESSAGE}' 
  #format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
 
  group-formats:
    Admin: ' {DISPLAYNAME} &7&l:&4 {MESSAGE} &c<<------ '
    ROOT: ' {DISPLAYNAME} &7&l:&a {MESSAGE} &c&l<<------ '
    Vip: ' {DISPLAYNAME} &7&l:&e {MESSAGE} ' 
    Zalozyciel: ' {DISPLAYNAME} &7&l:&4&l {MESSAGE} &c&l<<------ '
    Wlasciciel: ' {DISPLAYNAME} &7&l:&9 {MESSAGE} &c&l<<------ '
    Policja: ' {DISPLAYNAME} &7&l:&b {MESSAGE} '
    MODERATOR: ' {DISPLAYNAME} &7&l:&d {MESSAGE} '
    Gracz: ' {DISPLAYNAME} &7: &7{MESSAGE}' 
Potem Stwórz range: /pex group Admin create , /pex group Admin prefix &2[&bAdmin&2]&6
Teraz Pokaże jak stworzyć range gracz :
/pex group gracz create , /pex group gracz prefix &e[Gracz]
potem dodaj mu permisje czyli komendy:\
/pex group gracz add essentials.spawn 
/pex group gracz add essentials.tpa
/pex group gracz add essentials.warp
/pex group gracz add essentials.warp.list
/pex group gracz add essentials.tpaccept
/pex group gracz add essentials.money
Tą są takie najpotrzebniejsze... jak chcesz dodać mu jeszcze inną komenda to wpisz
/pex group gracz add essentials.(Komenda!) 

x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...