Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co Chcielibyście na serwerze TheWalls?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ;)


Tworzę serwer Survival+Gildie i mam pytanie co chcielibyście tam zobaczyć :)



Kilka rzeczy które już są:



-Wybieranie teamów


-Chaty drużynowe/globalne


-Kity(Zestawy początkowe)


-Dropy ze stone


-Własne mapy


-System punktów za kopanie


-Punkty za zabójstwa


-Kupowanie przedmiotów za punkty


-DeadMatch



Mamy zaawansowanych programistów od pluginów / skryptów lecz chcielibyśmy jeszcze bardziej ulepszyć serwer.



Proszę pisać propozycje :)




CZYTAJ:



 


*Każdy post nie wnoszący nic do tematu będzie zgłaszany.


*Posiadamy reklamę u YT +90k widzów więc na serwerze gracze będą.


*Jesteśmy w stanie zrobić praktycznie wszystko więc propozycje będziemy rozważać.


 


Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Jeżeli na serwerze będzie grało wiele graczy, to mogli byście zrobić lobby. Po otwarciu menu serwera (np. kompas) mamy do wyboru: wszystkie areny, sklep, statystyki itp. Za zabójstwo 5 monet, za zwycięstwo 10 (podobnie jak na serwerze Sitrox'a)

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Jeżeli na serwerze będzie grało wiele graczy, to mogli byście zrobić lobby. Po otwarciu menu serwera (np. kompas) mamy do wyboru: wszystkie areny, sklep, statystyki itp. Za zabójstwo 5 monet, za zwycięstwo 10 (podobnie jak na serwerze Sitrox'a)

 

Lobby będzie, do poszczególnych mapek będzie się można dostać klikając na tabliczkę/używając komendy.

Co do menu będę opcje dostępne takie jak na ss poniżej (Nasza serwerownia będzie posiadać kilka serwerów stąd kompas.)

Za zabójstwo i wygrane będą punkty :) Tak samo jak poprzez wykopanie "Specjalnego Bloku" na środku mapy będzie wylatywał jakiś item i kilka punktów :)

 

 

 

yi6qur.jpg

 

 

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Dodaj parkoury i inne rozrywki. Eventy np. turnieje konne.

Parkour będzie tylko w lobby i w miejscu oczekiwania na gre (lobby areny)

Pluginu na parkoury czy też same mapki, nie będzie ponieważ to ma być serwer TheWalls a nie minigames..

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Dobrze gdyby była duża różnorodność map. (typu Zima,Nether itp. Coś jak u Sitr0x`a)

 

Na start planujemy jakoś 6-10 mapek w tym będą też biomy typu grzybowa mapa, junglowa, zimowa etc.

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...