Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Mapy na serwerze MTA


Patrykol709

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc mam pewien problem. Kiedy wrzucam jedną mapkę DD na serwer jest wszystko spoko. Jednak kiedy chcę wrzucić drugą, do folderu FTP trafia plik .map ale stary plik meta.xml jest zastępowany nowym. Co zrobić aby były 2 lub wiecej plików meta.xml ? Zmiana nazwy nie wchodzi w grę bo serwer jej nie czyta. Proszę o pomoc bo wielu sposobów już próbowałem i nic nie działa. Dodam jeszcze że lokalizacja map to /mods/deathmatch/resources/mapydd

 

 

 

P.S. Jest jeszcze jedna sprawa. Po usunięciu mapek orginalnych z folderu w trybie race, nie działa mi automatyczny vote i muszę mieć ustawiony random. Ktoś wie o co chodzi ?

 

Proszę o pomoc...

Opublikowano

Dobra, problem rozwiązałem sam. Wrzuciłem mapki wraz z meta w folderach zaczynających się od race- do folderu /mods/deathmatch/resources/[gamemodes]/[race]/[maps]. Temat do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...