Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CekcynCraft - [1.7.2/4][Wojny Gildii][Diax ze STONE][VIP][1 vs 1][Dedyk-10 GB RAM][40 slotów][NO-PREMIUM]


Lesio1234

CekcynCraft  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wbijesz na serwer?

    • Tak
      6
    • Nie
      1
    • Nie wiem
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1385304843-U691595.png CekcynCraft1385304877-U691595.png





1385304711-U691595.pngTyp serwera: : Survival+frakcje

1385304711-U691595.pngRodzaj serwera: : Dedykowany

1385304711-U691595.pngSloty: 40

1385304711-U691595.pngIp: cekcyncraft.srvmc.pl

1385304711-U691595.pngPotwory: Tak

1385304711-U691595.pngZwierzęta: Tak

1385304711-U691595.pngPvP: Tak

1385304711-U691595.pngPremium: Nie

1385304711-U691595.pngNether: Tak

1385304711-U691595.pngBialaLista: Nie

1385305608-U691595.png

HeadAdmin: DonczoS
Admini: iDziany, Lesik

 

1385305665-U691595.png

Te najwazniejsze OtherDrops, Factions, 1vs1, i wiele innych.


1385305694-U691595.png

Fabuła:

Dawno dawno temu spotkali się dwaj kumple i chcieli zrobić profesjonalny serwer szukali , szukali i wymyślili typ : Wojny Gildi : zakładanie gildi , podbijanie innych gildi , stanie się najlepszym graczem . No i wzieli się do pracy jeden przygotował pluginy drugi : zbudował mapę , i tak po tygodniu powstały pliki i piękna mapa i wiele eventów. A więc później ich grafik zrobił reklame serwera którą właśnie czytasz , to wszystko właśnie u nas na CekcynCraft ! <--- Zapraszamy !


I tak właśnie powstał serwer CekcynCraft ! Unikalny być może najlepszy w Polsce to zależy tylko od ciebie zapraszaj znajomych i przyjaciół :)!



UWAGA !!!

Organizujemy konkurs na święta wbijacie zapraszajcie znajomych więcej dowiecie się na serwerze. Do wygrania atrakcyjne nagrody !!

 

Jeszcze kilka fotek:



204450.jpg

595895.jpg

143466.jpg

973072.jpg

441354.jpg

308108.jpg

360980.jpg

732323.jpg

433227.jpg

751122.jpg

Opublikowano

10 GB RAM??? Tylko 40 slotów? 10 GB starczy na 110 slotów, coś nie wierze ze tyle ma serwer.

Spawn ładny jednak troche nie oświetlony i mały.

Jeśli macie autorskie pluginu, czemu nie wypisaleś ich tylko factions itp?

Przeczytaj Prywatną Wiadomość.

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Napewno wbiję lookne , spawn na zdjęciach wygląda miło .

Jak pogram to zrobie edit i dam opinie ;)

Wbiłem zobaczyłem i moja reakcja:

Spawn jest mały , bardzo mały ale miły i przytulny.

Admini są pomocni i sympatyczni.

Ja jednak nie zagram na tym serwerze ponieważ nie lubie factions bez itemforguild.

Ale jak ktoś lubi gildie za free to jak najbardziej serwer dla niego ;)

tumblr_n0ma3n8fLx1smbf1ao1_400.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...