Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak połączyć się z serwerem hamachi.


ShaU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

.

.

.

..

.

.

..

.

.

.

 

 

 

Witam.

W tym poradniku, opiszę jak połączyć się z serwerem Metin2 hamachi.

Poradnik jest dla graczy początkujących. Więc proszę bez " hejtów''. Zaczynamy !!!.

 

1.

Pobieramy ten pliczek :

http://www.dobreprogramy.pl/LogMeIn-Hamachi,Program,Windows,12323.html

Skan:

Plik jest z dobrej i zaufanej strony. Więc raczej nie trzeba skanu. 

2.

Rozpakowujecie np. na Pulpit. Gdy wypakowaliście go np. na pulpit, instalujemy i odpalamy :

 

43610482559994626694.png

 

 

3.

Gdy już zrobiliśmy punkt 2, teraz wciskamy Sieć -> Dołącz do istniejącej sieci. ID sieci : np ShaUmt2-2 hasło: np masło. I zostaliśmy połączenie z serwerem. przez hamachi. :)

 

 

40361216173547027497.png

 

 

4.

Gdy już się połączyliśmy z danym serwerem, pobieramy klienta serwerowego bądź, launchera/ jakąś łatkę.

 

 

 

 

Jak już wspomniałem całkiem na początku. Jest to poradnik dla początkujących.

Jeśli będą jakieś problemy, zapraszam na PW. ;)

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Chyba już coś takiego jest ale dla zielonych i leniwych przydatny :) like ;p

67ba115e66b3.png

Na każdym serwerze możecie znaleźć mnie pod nickiem   QuattroPorte .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...