Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zdobyć rangę NX bez wydawania pieniędzy na grę + darmowe Myst-G


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na wstępie dziękuje użytkownikowi xxXGAJOSXxx za przedstawienie tej metody tutaj na forum.

 

Sposób polega na robieniu kont na stronie gram.pl i wygenerowanie klucza, który wpisuje się w grze. Za jeden kod dostajemy - Myst-G i rangę NX, czyli jak ktoś ma common dostaje copper, a 8 następnych kodów zbliża nas do bronze i tak dalej.

 

A więc od początku, tworzymy konto na gram.pl, potwierdzamy e-maila na poczcie, i wchodzimy na tą stronę:

http://www.gram.pl/news/2013/11/05/rozpoczyna-sie-nowy-sezon-w-combat-arms-rozdajemy-kody-na-paczki-z-rzadkimi-przedmiotami.shtml

I na końcu tego artykułu widnieje ten napis:

nf-unrevovfsziazohecckd.jpg

 

Klikamy i powinno wyskoczyć takie okienko z kodem do gry:

wz-pegkkxommmytfyaotlep.jpg

 

 

Otrzymany kod wpisujemy w grze, naciskając na logo Combat Arms -> Enter Code -> OK, Myst-G znajdzie się w inboxie, a ranga nx zostanie przyznana po zmianie serwera np. z Bravo na Alpha lub ew. restarcie gry.

 

Każdy wygenerowany kod jest jednorazowy (kod w obrazku nie jest użyty przeze mnie, kto pierwszy ten lepszy :D). Im więcej kodów sobie narobicie tym więcej będziecie mieli Myst-G i większą rangę NX, tutaj nie ma limitów, możecie robić tyle ile chcecie, nic tutaj Was nie ogranicza. Ja osobiście mam rangę NX Silver, i gram broniami które wypadną z Myst-G, w ten sposób mogę zaoszczędzić dużo GP na potrzebny stuff.

 

Jeśli ktoś chce szybko robić te kody bez zakładania niepotrzebnie kolejnych poczt, to polecam tymczasowy mail:

http://10minutemail.net/pl/

Jeśliby jednak maile nie dochodziły to naciśnijcie tam "Odśwież tą stronę." i powinno być ok.

 

A jak ktoś chce robić te kody jak robot to ta metoda jest dobra:

eg-idbnxvrugktedbjhound.jpg

 

E-Mail taki sam jak hasło, czyli 4x ctrl +v, a w pseudonim usuwamy tylko domenę tak jak na screenie wyżej.

 

Sposób oczywiście nie jest banowany, nie musicie bać się o swoje konta. Pozdrawiam! :_)

 

 

Opublikowano

Działa, potwierdzone info. ;))

 

@edit

 

Mam tu dla was kilka kodów , chcecie to wykorzystajcie ;D

 

IHQHC-XQQBJ-SJVHL-KBJDV-EETSU-LQGIB

IHSEB-XSAII-ZFDIN-EDEKV-BODBC-CRCNO

IINKB-RFQBJ-YYPHM-NBGUD-EBPSU-TWGRH

IJBOI-LMAMC-BWQLK-MBPQD-CCIDL-CXMZD

IJCKL-RBAMC-BIEAN-LBLWD-NIDDL-CLBKM

IKCCT-ECEUJ-VKDRX-JCXFJ-UKFBC-CLCQY

IKGGC-RTMFN-DJVDJ-JBLDV-AFRFS-EKSFM

22fu7of2onif.png
Opublikowano

wiadomo do kiedy to będzie ?

 

@

własnie zaczynam sobie klepać, dziś z 10 zrobiłem wczoraj tez z 10, tylko szkoda że nie wiadomo do kiedy :/

a teraz i tak ich nie otwieram bo mam m416 cqb na 120 dni jeszzce, z renewali które kiedys dostałem tak wiec narazie i tak mam czym pukać :P

+ hawk na perma, mk jeszcze na kilka dni mam więc jest git :D

 

@

dobiłem 20, na dzisiaj starczy ;p

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Opublikowano

wiadomo do kiedy to będzie ?

 

Pewnie do wyczerpania ewentualnych zapasów, ale ten bug już chwilę istnieje, zarezerwuj sobie godzinkę w tygodniu, i zrobisz sobie dużoooo kodów :P Odstawisz parę na przyszłość :D

Opublikowano

Czy to działa jeszcze ?

 

działa, a do tego nabiłem 80 skrzynek i jeszcze bana nie dostałem więc chyba jest dobrze xD

 

~up nie wiem ile ale nabiłem 80 i nadal silver mam

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Opublikowano

ile trzeba na rangę diamond, wie ktoś?

 

Nie wiem czy dobrze liczę ale 8 to 5$, więc 8000 to 5000$ czyli mniej więcej diamond, dużo roboty :P

 

 

działa, a do tego nabiłem 80 skrzynek i jeszcze bana nie dostałem więc chyba jest dobrze xD

 

~up nie wiem ile ale nabiłem 80 i nadal silver mam

 

Nie bój się - za to nie ma bana.

 

btw. Nie powielaj postów.

Opublikowano

mam pytanie odnośnie tych kodów, ile trzeba ich wpisać żeby mieć wyższą range (teraz mam silver i wpisałem już 112 kodów)

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Opublikowano

Jeśli gracz nigdy nie kupił nx to:

 

1 kod - copper

40 kodów - bronze

160 kodów - silver

800 kodów - gold

1600 kodów - platunim

4000 kodów - VIP

8000 kodów - diamond

 

Prędzej się skończą te kody nim ktoś zrobi diamond tymi kodami :)

Opublikowano

Jeśli gracz nigdy nie kupił nx to:

 

1 kod - copper

40 kodów - bronze

160 kodów - silver

800 kodów - gold

1600 kodów - platunim

4000 kodów - VIP

8000 kodów - diamond

 

Prędzej się skończą te kody nim ktoś zrobi diamond tymi kodami :)

 

prawda, ja mam pewną teorie, kiedy się skończą...

a więc, jak zauważyłem te kody zaczynają się od litery(na chwile obecną jest to chyba P) i co jakis czas (w zależności ile kodów zostało wykorzystanych) ta litera zmienia się, zgodnie z alfabetem czyli (a,b,c itd.) i gdy dojdzie do końca, będzie koniec kodów,

oczywiście to śa tylko moje przymuszczenia, ale mysle że za jakiś max tydzień się te kody skończą (codziennie idą ok. 3 litery naprzód)

 

~Dobiłem dzisiaj do 137 kodów i mi wskoczyło "gold" ^.^

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Opublikowano

Wszystko super działa, polecam, idzie oszczędzić na broniach. ;)

 

Nie polecam dostałem perma, hacków nie używałem.

 

Sprawdziłem dostałem bana za Hacking server logs, mam na kompie hacki ale żeby używać to nie.

1386958799-U112610.png

Opublikowano

Wszystko super działa, polecam, idzie oszczędzić na broniach. ;)

 

Nie polecam dostałem perma, hacków nie używałem.

 

może kogoś obraziłeś czy coś on wysłał reporta...

ja już 137 nabiłem tych kodów, nie chce stracić mojego 1lt 1 :/

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Opublikowano

Wszystko super działa, polecam, idzie oszczędzić na broniach. ;)

 

Nie polecam dostałem perma, hacków nie używałem.

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo zaraz posypią się warny, sposób jest legalny od nexona/gram.pl i nie ma szans że za to dostałeś bana, podaj nick to zaraz sprawdzimy realny powód.

Opublikowano

ja tez zrobilem kilkadziesiat tych kodow i jakos bana nie mam ..

Tego nicku pewnie nie poda bo chcial sobie zazartowac ;d

1377531174-U173186.png

Opublikowano

ja tez zrobilem kilkadziesiat tych kodow i jakos bana nie mam ..

Tego nicku pewnie nie poda bo chcial sobie zazartowac ;d

 

Albo specjalne działania, by nikt inny już nie wykorzystywał tego sposobu, tak czy inaczej zraportowany.

Opublikowano

 

Albo specjalne działania, by nikt inny już nie wykorzystywał tego sposobu, tak czy inaczej zraportowany.

 

Sprawdziłem dostałem bana za Hacking server logs, mam na kompie hacki ale żeby używać to nie.

 

 

czyli sprawa rozwiązana, to się cieszę :>

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Opublikowano

Gdzie można sprawdzić swoją Rangę NX?

 

pe-vpmdvkpajawhluzyikng.jpg

 

Wyświetli Ci się tabela i tam na dole po lewej stronie będzie pisało ile masz nx i jaka ranga.

Opublikowano

Dzięki :)

Możecie jeszcze generować te kody? Bo ja mam problem. I jaka jest maksymalna Ranga NX?

Opublikowano

Dzięki :)

Możecie jeszcze generować te kody? Bo ja mam problem. I jaka jest maksymalna Ranga NX?

 

chyba sie juz kody skonczyly, u mnie tez juz nie działają

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...