Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Oferuję] NOWE PETY(EWOLUCJE) | MOUNTY | BRONIE | RÓŻNE !


EmpireOfMetin2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardzo interesujące bajery, jak już wcześniej zresztą pisałem, nie mam zamiaru już ci szkodzić człowieku, bo to i tak nic nie da.. jesteś jaki jesteś i to się już nie zmieni -.-

 

ps. jeśli chodzi o bajery to oczywiście polecam.. :)

Opublikowano

bardzo interesujące bajery, jak już wcześniej zresztą pisałem, nie mam zamiaru już ci szkodzić człowieku, bo to i tak nic nie da.. jesteś jaki jesteś i to się już nie zmieni -.-

 

ps. jeśli chodzi o bajery to oczywiście polecam.. :)

No pasy nie jego ;v

2643750055.png

- Nie pisać w sprawie uploadu, bo i tak nikomu nic nie uploaduje ;)

Opublikowano

bardzo interesujące bajery, jak już wcześniej zresztą pisałem, nie mam zamiaru już ci szkodzić człowieku, bo to i tak nic nie da.. jesteś jaki jesteś i to się już nie zmieni -.-

 

ps. jeśli chodzi o bajery to oczywiście polecam.. :)

 

Jak napisałem wcześniej przed editem wiesz jak było :) nie będę znów tego pisał publicznie,

 

No pasy nie jego ;v

 

Nixo robił pasy :O / a on jest/był w tym teamie.

Opublikowano

 

Jak napisałem wcześniej przed editem wiesz jak było :) nie będę znów tego pisał publicznie,

 

 

Nixo robił pasy :O / a on jest/był w tym teamie.

Dobra mniejsza >_<

Opublikowano

Witaj... co oczekujesz w zamian za bronie ?:>

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Mam jedno pytanie. wiem że pisałeś:

 

"oddam" każdą nowość tylko jednej osobie która będzie nią zainteresowana ;) Nie "oddaje" jednej rzeczy kilku osobom.

 

Czy mógłbym poprosić o system pasa? Z góry dzięki.

 

nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...