Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Waithack na Metin2 PL # Serwery Prywatne PC/PC2 BY LordTrax


LordTrax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1308765548-U105386.png

Waithack na WSZYSTKIE serwery Prywatne oraz Metin2 PL

1308765487-U105386.png

http://speedy.sh/F2Pwe/Waithack.rar

1308765466-U105386.png

 

1308765590-U105386.png


https://www.virustotal.com/pl/file/ef3e968499d2bf41ea481622c90124fb326381cde70408fe9ecb2c47f2ca4764/analysis/1390328264/

1308765578-U105386.png

 

1308765441-U105386.png

Waithack działa na :
- Metin 2 PL
- i wszystkie serwery prywatne
Zauważyłem,że wiele osób
woli waithacka w plikach PC a nie.INDEX

WH świetnie działa
- Nie loga
-Nie buguje się (odpychanie)
Instalacja:
Podmienić pliki PC/PC2
w folderze PACK
Następnie uruchomić poprzez obejście.


1284282093-U138092.png

1308765779-U105386.png

Opublikowano

Mi to na Pl'u nie działa i z modem i z samym obejsciem, przy woju buguje postać w ciągłym staniu na "T" że tak powiem, a na wojowniczce wywala "????" .

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Wstawka jest ponieważ na MPCFORUM faktycznie sa "setne tematy o WH" tylko ,że praktycznie każdy link jest nieaktualny lub wymaga konta premium :)

 

UP zaraz się tym zajmę

 

PoeBaoBao-Nie polecasz bo jest mało opisane?-Idz lepiej oglądać FuBu/Isuamu czy coś w tym stylu ^^Pewnie nawet tego nie pobrałeś.

PS a co tutaj jest niby do opisania ^^

 

1oo-Zasięg średni (ani duży ani mały)

Opublikowano

Wstawka jest ponieważ na MPCFORUM faktycznie sa "setne tematy o WH" tylko ,że praktycznie każdy link jest nieaktualny lub wymaga konta premium :)

 

UP zaraz się tym zajmę

 

PoeBaoBao-Nie polecasz bo jest mało opisane?-Idz lepiej oglądać FuBu/Isuamu czy coś w tym stylu ^^Pewnie nawet tego nie pobrałeś.

PS a co tutaj jest niby do opisania ^^

 

1oo-Zasięg średni (ani duży ani mały)

 

Poczekam, jeżeli uda ci sie zrobić "Update" żeby chulało na Pl'u masz u mnie lajka i sporą wdzięczność :P

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Działa fajnie przyda sie bo teraz beda fajne eventy to sobie poboce ;D nie loglo mnie jesze (1h juz boce) gdybys mogl to zwieksz troszke zasieg i bedzie MEGA SUPER

Postaram się,może zrobię osobne WH z dużym zasięgiem.Jeszcze coś wymyśle

 

ps dzięki za like to mnie zachęca do dalszego działania ;)

Opublikowano

@LordTrax - nie rób z ludzi idiotów, nie jest już prawdopodobnie możliwe zrobienie waithacka na PL w plikach PC. Jest jedynie opcja z Indexem. Nie pitol więc, ze działa na PL, edytuj temat i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak to zainstalować? :D

 

@EDIT

 

W paczce są 3 pliki:

-Tym odpal.exe

-LordTrax.epk

-LordTrax.eix

 

I jak mam to hm... zainstalować pod PL'a ?

JEBAJ MINUSA

:)

ZBIERAM -!

(MINUSY) 4 EVER :*

xD

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...