Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Który samochód z rotacji kupić?


Pro Evilek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Który polecacie i dlaczego , oraz w jakiej klasie silva jest najlepszy:

 

Nissan GT-R SpecV (R35)
Ford Mustang Boss 302 '69
BMW M3 Sport Evolution
Nissan Skyline 2000 GT-R (C10)

 

 

+ League Of Legends.          + San Andreas Multi Player.         + Tibia.                    + Nfs World.


+ Counter - Strike.              + Metin 2.                                   + Mine Craft.           + L4D2 Multiplayer .

Opublikowano

BMW M3 Sport Evolution to bardzo dobry samochód w klasie B, radzi sobie z MR2.

Reszta samochodów to średniaki.

 

Nissan Silvia najlepiej spisuje się w klasie D.

Opublikowano

Warto jest też kupić Mustanga Boss 302'69 z racji tego, że jest on (z tego co pamiętam) dopiero drugi raz za IGC. - bardzo rzadko, wiele osób na niego czekało.

Nissan GT-R Spec-V (R35) to średnie auto, które ma pewne szanse na dragach w klasie A oraz na wyścigach (jeśli ogarniemy skręt) - nie ma co liczyć na dużo, gdyż nie jest to auto stworzone do wygrywania.

BMW M3 Sport Evo - kolega wyżej opisał, aktualnie zdecydowany król wyścigów klasy B za IGC

Nissan Skyline 2000 GT-R (C10) - słabe auto, polecane dla kolekcjonerów.

HB5fLf7.png

Opublikowano

GT-R Spec-V (R35) dobry na pościgi średnie nitro dobry kopniak na blokadach jak założysz dobre um 3 gwiazdkowe albo 4 no niszczy system sam go zmontowałem na a i się ciesze że go kupiłem na pościgi i zmontowałem takcie części

634534203295449218.png
Opublikowano

Ale wam widze lenistwo doskwiera non stop, jest tyle modow i trickow na to zeby kupic te wszystkie auta albo je przetestowac.

:P

M3 i Mustang nadają się do klasy B

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Wszystkie samochody z tej rotacji moim zdaniem są świetne ;p

 

Nissan GT-R SpecV (R35) - Radzi sobie , zwłaszcza na torach bezklasowych. Ładnie wygląda i można go piękne przedstawić wizualnie ;)

 

Ford Mustang Boss 302 '69 - Moim zdaniem najlepszy wóz w rotacji. Rzadki , piękny i przede wszystkim dobry! Osobiście bardzo podoba mi się ta oldschool'owa sylwetka Amerykańskich wozów Muscle ;P

 

BMW M3 Sport Evolution - Koksu , konkuruje w klasach C/B z Toyotą MR2 , tak więc polecam ;)

 

Nissan Skyline 2000 GT-R (C10) - Po raz pierwszy za IGC i każdy fan serii filmów Fast and Furious (Szybcy i Wściekli) powinien się w niego zaopatrzyć!!!

 

22fu7of2onif.png
Opublikowano

Nissan GT-R SpecV (R35) - możesz próbować na wyścigach w klasie A, lub na dragach. Ma bardzo fajnie przyśpieszenie, prowadzenie i v-max, tylko to nitro... ;(
Ford Mustang Boss 302 '69 - trasy kręte w klasie B lub pościgi. Ma mocne nitro więc w klasówkach możesz próbować ;)
BMW M3 Sport Evolution - klasówki dla klasy B. Auto może wygrywać w tej klasie, dobre pod każdym względem.
Nissan Skyline 2000 GT-R (C10) - kolekcjonerka, słabe nitro, reszta osiągów nawet nawet, udało mi się wygrać nim jeden wyścig w klasie C :P

Opublikowano

Nissan GT-R SpecV (R35) - możesz próbować na wyścigach w klasie A, lub na dragach. Ma bardzo fajnie przyśpieszenie, prowadzenie i v-max, tylko to nitro... ;(

Ford Mustang Boss 302 '69 - trasy kręte w klasie B lub pościgi. Ma mocne nitro więc w klasówkach możesz próbować ;)

BMW M3 Sport Evolution - klasówki dla klasy B. Auto może wygrywać w tej klasie, dobre pod każdym względem.

Nissan Skyline 2000 GT-R (C10) - kolekcjonerka, słabe nitro, reszta osiągów nawet nawet, udało mi się wygrać nim jeden wyścig w klasie C :P

weź koleś nie pieprz głupot jeżeli nie wierz co potrafi ten skyline .. kupuj smiało tego skyline jest świetny w klasie D, C i B

Opublikowano

weź koleś nie pieprz głupot jeżeli nie wierz co potrafi ten skyline .. kupuj smiało tego skyline jest świetny w klasie D, C i B

 

No to napisałem przecież, nie ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...