Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedz ! [1.7.2][Rekrutacja ON][Survival+Frakcje][Bez lagów][Unikalne Pluginy] Zapraszamy !


xeoo12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<================================






Reklama








<=================================




Witam !!


Chcialbym wam zapowiedziec nowy serwer minecraft 1.7.2 Serwer jest aktualnie w czasie prac technicznych . Zapewne byscie zapytali jaki typ serwera to bedzie ?? Bedzie to Srurvival+Frakcje z nutką pvp poniewaz sa pluginy np na lvl Ale to powiem juz w dalszej czesci.


Na tym serwerze napewno nie bedziesz sie nudzil Sa tam unikalne pluginy A teraz wam troche o nich opowiem .


-A wiec 1-szy plugin jaki mamy na serwerze to dodatkowe zdrowie za exp (inaczej lvl) Dzieki temu mozemy miec az 20 serduszek zdrowia lecz to nie jest latwe bo abysmy je mieli musimy sie troszke pomeczyc.


-Nastepnym pluginem jest lvl za zabijanie innnych graczy . Taki lvl otrzymujemy np : zabijajac 8 graczy za kazdy lvl up dostajecie nagrodę najczesciej sa to diamenty


-No wkoncu to survival + frakcje Prawda?? Tak to survival + frakcje lecz zamiast frakcji dodalismy spolszczony plugin frakcji dzieki czemu nei musimy pisac /f create a wystarczy napisac po polsku /gildia stworz . Zeby stworzyc gilldie bedziecie musieli potrzebowac 3 diamentow 3 tnt oraz 3 emeraldow Wydaje mi sie ze to nie jest zbyt trudne poniewaz na innych serwerach potrzeba nawet po 15 diamentow !!!


-Nastepnym urozmaiceniem jest hp nad glowa gracza/moba . Nad graczami widzisz ile maja zdrowia Mysle ze sie przyda i urozmaici gre


-Teraz juz nie bedziesz musial stawiac pochodni co 4 klocki poniewaz u nas na serwerze gdy trzymasz pochodnie w reku Rozswietlasz sobie teren . Kolejne ulatwienie


-Jest jeszcze tego duzo wiecej .


Serwer najprawdopodobnie ruszy w przeciagu 3 dni Ze wzgledu na to ze jestem sam w teamie potrzebuje pomocy a najlepiej budowniczego Kazdy kto byl by chetne Moze napisac do mnie pw . Uprzedzam jest to tylko zapowiedz glowna prezentacja Bedzie wstawiona Rowno z startem serwera !! Zapraszam do komentowania


Pozdrawiam xeoo


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...