Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dobór karty graficznej do mojego sprzętu.


Gość CapthaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Otóż zbliżają się świeta jak wiemy i zastanawiam sie z tej okazji jaką załatwić sobie karte graficzną :)

Ogólem posiadam płyte p5e vm DO DDr2 4 gb ramu. reszte info w ss poniżej.

 

Chciałbym karte stabilną z dobrym chłodzeniem równą lub powyżej 1 gb pamięci.

 

Jaki jest według was najlepszy wybór karty? Najlepiej z GeForce bo Radeon mi buguje większość gier :c

 

Specs ; f8is.png

 

 

Dziękuje za wszelkie starania

 

Proszę o odpowiedź osoby doświadczone :)

 

PS. Chciałbym płytę powtarzam stabilną ! Moja aktualna ma straszne spadki fps i scięcia przy bardzo małej temperaturze

Opublikowano

Na karte z 200-300 zl a na zasilaczu sie nie znam ale pisze 100~240V

Opublikowano

Odkręć panel obudowy i sprawdź dokładnie, co jest na naklejce zasilacza. Chyba nie ma sensu wydawać 3 stówy na grafikę i spalić cały sprzęt.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

inne konto.

 

ac input 100~240v. 50-60 h

dc output 3.3V & +5V = 142 V max. Total output continuos shall not exceed 500W

model no; fsp500-60gln(80)

fsp group inc.

 

 

cos takiego mam

Opublikowano

inne konto.

 

ac input 100~240v. 50-60 h

dc output 3.3V & +5V = 142 V max. Total output continuos shall not exceed 500W

model no; fsp500-60gln(80)

fsp group inc.

 

 

cos takiego mam

Dalej nie dałeś modelu... Wiesz co najlepiej dmuchać na zimno i kupić zasilacz. Polecam Corsair vs 450W lub Deus 500W

Opublikowano

@up

Podał model zasilacza... jest to fsp500-60gln(80), z certyfikatem 80+. Zasilacz jest wystarczający. Fortron jest jak najbardziej na liście polecanych zasilaczy.

 

Jeśli interesują cie używki weź HD7770 w budżecie 300zł się zmieścisz.

 

 

@2x down

I tylko idiota nie umie przeczytać modelu zasilacza ^^

Opublikowano

Stabilna ta karta?

Wejdzie np najnowszy Tomb Rider na średnich detalach albo choć War-Z na średnich ?

 

EDIT! TA KARTA JEST NA DDR5 A JA MAM DDR2

Opublikowano

Stabilna ta karta?

Wejdzie np najnowszy Tomb Rider na średnich detalach albo choć War-Z na średnich ?

 

EDIT! TA KARTA JEST NA DDR5 A JA MAM DDR2

No i co z tego ? Lepsze ddr5 w karcie niż ddr2. WarZ full detale tomb nie wiem ale pewnie high bez cieni

@up

Podał model zasilacza... jest to fsp500-60gln(80), z certyfikatem 80+. Zasilacz jest wystarczający. Fortron jest jak najbardziej na liście polecanych zasilaczy.

 

Jeśli interesują cie używki weź HD7770 w budżecie 300zł się zmieścisz.

Tylko idiota kupuje uzywke radeona 7770

Opublikowano

Jak idiota kupuje tylko uzywke randeona 7770 to podaj jakąś dobra karte którą moge kupić w przedziale 300 zl aby warz poszlo na wysokich detalach

DDr5 wejdzie mi na plycie glownej ddr2? jak napisales wyzej?

Nie orientuje sie troche

Opublikowano

Jak idiota kupuje tylko uzywke randeona 7770 to podaj jakąś dobra karte którą moge kupić w przedziale 300 zl aby warz poszlo na wysokich detalach

DDr5 wejdzie mi na plycie glownej ddr2? jak napisales wyzej?

Nie orientuje sie troche

ale to jest pokazane ram.... każda karta wejdzie jeżeli masz pcie...

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=74552

 

dlaczego nie opłaca się radeona 7770 kupywać uzywki ? bo cenami się nie różni..

 

@down tak

Opublikowano

Ta karta co podałeś wejdzie na mój pc i lagów nie bedzie i jest stabilna ?

Opublikowano

Kup lepiej HD 5850 lub 5830 z używek

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

Lepsze sa te co wymieniłeś od tego co Neo podał ? Jak tak to czemu ?

Opublikowano

Jeśli może być bez gwarancji to bierz 5850 , biję te 7770 na głowę

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...