Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Pliki Terenzo Jak Poprawnie Skonfigurować ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam mam problem chce postawić serwer na plikach terenzo lecz mam pytanie jak poprawnie skonfigurować aby wszystko działało mam maszynę z tych partów lecz jak wcześniej stawiałem na niej serwer miałem problem rc.conf not fund czy jakoś tak jak to poprawnie naprawić i aby działało wszystko ładnie i po reboocie nic się nie zjeba** ? daje limit

Specjalista
Opublikowano

Troszkę nie rozumiem pytania.

Wcześniej miałeś ten błąd,a teraz go masz czy co ??

Daj najlepiej ss-a z tym błędem.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

No fakt, póki co ciężko coś z tego wywnioskować.

Niemniej jednak jeśli już pobrałeś party (połączyłeś w jeden) to one jako gotowa maszyna powinny działać bez problemu.

Napisz jakie czynności wykonywałeś, w którym miejscu masz błąd, etc..

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Postawiłem serwer na gotowej maszynie po 1 odpaleniu wszystko ładnie działa lecz gdy dam reboot lub wyłącze i pózniej włacze serwer to mam błąd rc.conf not fund i nie działa mi mysql lub nie mogę się zalogować na serwer a wcześniej normalnie wszystko działało jak to naprawic ?

Opublikowano

również miałem podobne błędy przy tych plikach, po pierwszym odpaleniu i grzebaniu chociażby w sklepach a navi, serwer później się odpalał z jakimiś błędami i było ciągle "zostaniesz połączony" Z tego co pamiętam w chanellach czy w game trzeba było przed hostname wpisać kropke tj (.hostname) ale później zaś jakieś błędy...

 

akutalnie ćwicze sobie na plikach Derina i ani razu nie zdarzyło mi się nic czego nie potrafiłbym naprawić

The past has gone

 

Opublikowano

jak masz blad podczas laczenia z serwerem to musisz wgrac tego difa

game_34083
# Usuniecie funkcji wyłączenia się serwera
001EAC13: E8 EB
001EAC14: 18 11
# Usuniecie funkcji sprawdzania daty przy uruchamianiu serwera
001EB310: E8 90
001EB311: 1B 90
001EB312: 86 90
001EB313: FC 90
001EB314: FF 90
001EB315: 3D 90
001EB316: 3C 90
001EB317: 6B 90
001EB318: 63 90
001EB319: 52 90
001EB321: 0F 90
001EB322: 87 90
001EB323: 36 90
001EB324: 03 90
001EB325: 00 90
001EB326: 00 90

a zeby mysql dzialalo i ftp to musisz wpisac /etc/rc.d/netif restart

Czy wiesz że..


Zbieram Lajki?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...