Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam osoby która potrafi konfigurować amx mod i meta mod dprto czy jakoś tak :D


.eNdox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem co mam zrobić tak mi się odpala konsola:

Auto-restarting the server on crash
Could not locate steam binary:steamcmd/steamcmd.sh, ignoring.

Console initialized.
Using breakpad crash handler
Setting breakpad minidump AppID = 10
Forcing breakpad minidump interfaces to load
dlopen failed trying to load:
/home/nozofiles/s102/.steam/sdk32/steamclient.so
with error:
/home/nozofiles/s102/.steam/sdk32/steamclient.so: cannot open shared object file: No such file or directory
Looking up breakpad interfaces from steamclient
Calling BreakpadMiniDumpSystemInit
Protocol version 48
Exe version 1.1.2.7/Stdio (cstrike)
Exe build: 17:45:07 Apr 25 2013 (6027)
STEAM Auth Server

couldn't exec listip.cfg
couldn't exec banned.cfg
Server IP address 46.29.18.250:27015
[S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed.
dlopen failed trying to load:
/home/nozofiles/s102/.steam/sdk32/steamclient.so
with error:
/home/nozofiles/s102/.steam/sdk32/steamclient.so: cannot open shared object file: No such file or directory
Looking up breakpad interfaces from steamclient
Calling BreakpadMiniDumpSystemInit

couldn't exec listip.cfg
couldn't exec banned.cfg
Connection to Steam servers successful.
   VAC secure mode is activated.

Jak coś panel to www.yourserv.eu

TWORZĘ STRONY INTERNETOWE: PHP, HTML, CSS, JQUERY


SZABLONY PSD DO ZAKODOWANIA PISAĆ DO MNIE ! 


Cześć, napisałem coś chciałbyś się odwołać albo zacytować daj: @.eNdox

Opublikowano

Could not locate steam binary:steamcmd/steamcmd.sh, ignoring. nie może znaleść binarki

steamclient.so ma proble z otworzeniem tego pliku ponieważ najprawdopodobniej go tam nie ma

brakuje plików z banami listip.cfg oraz banned.cfg

 

Jak rozwiązać większość błędów ? wgraj plik steamclient.so następnie stwórz 2 pliki w cstrike (o ile się nie mylę) listip.cfg oraz banned.cfg

oraz z tego co wiem to Dproto nie chodzi już na nowszych wersjach serwerów nie wiem czy twój się jeszcze tam zalicza ale jeżeli tak by było to Dproto nie pomorze i wgraj sb: http://amxx.pl/topic/115587-revemu-14072013-instalacja-i-konfiguracja-nonsteam-steam/ myślę że udało mi się wytłumaczyć w miarę jasno :) powodzenia.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...