Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

World of DarkLord - ORTA | FULL SEASON 2 | Exp: 900x - 1500x | Drop: 30% - 60% |


RevoltaAdmin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Witam! Chciałbym wam przedstawić projekt 3 polskich serwerów World of DarkLord Sezon 2!
Każdy z nich został dopasowany do innego "gustu" graczy, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. O to one:

1. ASAN - | Exp: 6666x-9999x | Drop: 50%-80% | Max LVL: 400 | Resets: Yes | WS: Yes | VIP: Yes |
2. ORTA - | Exp: 900x-1500x | Drop: 30%-60% | Max LVL: 400 | Resets: Yes | WS: No | VIP: Yes |
3. LEYSAN - | Exp: 100x | Drop: 20% | Max LVL: 400 | Resets: No | WS: No | VIP: No |

Z przyjemnością ogłaszam, że startuje drugi z trzech serwerów World of DarkLord czyli ORTA.

!!! OFICJALNY START ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 14.12.13 O GODZINIE 18:00 !!!


INFORMACJE:

Nazwa: WoD - ORTA
Wersja: FULL SEZON 2



Strona WoD: http://wod-muo.pl/
Strona ORTA: http://orta.wod-muo.pl/




KONFIGURACJA SERWERA:


http://orta.wod-muo.pl/conf.png

conf.png

!ZAPRASZAM!

Opublikowano

Myślę że to będzie serwer godny uwagi ;)

 

 

Jedyne co dla mnie to szkoda , że nie powstaje nic dla graczy [oldow] którzy maja mniej czasu na gre[tj ogranicznik resowy - czytaj opózniacz] przy expie 50-100 ;)

Opublikowano

tutaj jest większy EXP ale mimo wszystko jest dużo do roboty :) Zanim się osiągnie max staty trzeba zrobić kilkanaście GRów bo każdy GR nie tylko daje nagrodę w postaci Itemu, ale też zwiększa ilość pkt do rozdania za kolejne Resy :)

Opublikowano

Rowniez zapraszam ;)

 

Jedyne czego nam brakuje to ludzi!

Nie zniechecac sie gdy pomyslicie "lee 30online nawet nie oplaca sie wchodzic", jezeli kazdy bedzie mial takie podejscie no to niestety nic z tego nie wyjdzie :E

Opublikowano

 

Witam! Chciałbym wam przedstawić projekt 3 polskich serwerów World of DarkLord Sezon 2!

Każdy z nich został dopasowany do innego "gustu" graczy, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. O to one:

 

1. ASAN - | Exp: 6666x-9999x | Drop: 50%-80% | Max LVL: 400 | Resets: Yes | WS: Yes | VIP: Yes |

2. ORTA - | Exp: 900x-1500x | Drop: 30%-60% | Max LVL: 400 | Resets: Yes | WS: No | VIP: Yes |

3. LEYSAN - | Exp: 100x | Drop: 20% | Max LVL: 400 | Resets: No | WS: No | VIP: No |

 

Z przyjemnością ogłaszam, że startuje drugi z trzech serwerów World of DarkLord czyli ORTA.

 

!!! OFICJALNY START ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 14.12.13 O GODZINIE 18:00 !!!

 

 

INFORMACJE:

 

Nazwa: WoD - ORTA

Wersja: FULL SEZON 2

 


Strona WoD: http://wod-muo.pl/
Strona ORTA: http://orta.wod-muo.pl/

 

 

KONFIGURACJA SERWERA:

 


http://orta.wod-muo.pl/conf.png

conf.png

 

!ZAPRASZAM!

 

Hey, kiedy startuje 3ci server bez rr?

Opublikowano

ten błąd zwykle wyskakuje przy włączonej przeglądarce i niektórych stronach... najpierw zresetować kompa i wtedy spróbować odpalić tylko samą gre :)

 

co do LEYSANa to zależy jeszcze od wpłat jakie będą na ORTA itd bo nawet jakbym ruszył za 2 tygodnie z 3cim serwerem to mógłbym nie mieć na przedłużenie dedyka.

Opublikowano

Szkoda, ze trzeba czekac tak dlugo na 3rd serwer, bo duzo ludzi chetnie pogra na takich ustawieniach. W tej chwili nie ma zadnego serwera typowo PvP bez resow.

  • 2 tygodnie później...
Admin Cienia
Opublikowano

S6 do dupy, od cholery serwerów z tym sezonem, klasyki sa najlepsze do s3 :)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

 

S6 do dupy, od cholery serwerów z tym sezonem, klasyki sa najlepsze do s3 :)

 

 

Też tak myśle osobiście uwielbiam grać na s2 ale jak było widać na orcie i na asanie dużo graczy nie przyciągną i są plany na s6ep3 zobaczymy jak to wyjdzie.

Opublikowano

   

 

Też tak myśle osobiście uwielbiam grać na s2 ale jak było widać na orcie i na asanie dużo graczy nie przyciągną i są plany na s6ep3 zobaczymy jak to wyjdzie.

 

Oczywiście że s2. Jeśli już to na pewno sezon 6 nie przyciągnie wiekszej ilosci graczy przy tej wersji raczej chodzi o ustawienia, bugi, wiadomo testy do spodu żeby na starcie nie było niepotrzebego spadku online. A ataki pewnego pana tez na pewno przyczynily sie do tego co widać.

Opublikowano

Dedyk będzie dużo lepszy niż poprzedni czyli lepsza obrona przed ddosami pliki to prawdopodobnie będą igcn prenium testy też oczywiście by wylimnować wszystkie bugi przed startem i moim zdaniem liczba online zależy od dobrych ustawień tak jak poprzednik napisał oraz dobrej reklamy nie tylko na polskich forach.

Opublikowano

Dedyk będzie dużo lepszy niż poprzedni czyli lepsza obrona przed ddosami pliki to prawdopodobnie będą igcn prenium testy też oczywiście by wylimnować wszystkie bugi przed startem i moim zdaniem liczba online zależy od dobrych ustawień tak jak poprzednik napisał oraz dobrej reklamy nie tylko na polskich forach.

 

z tego co pamietam admin mówil o wysokiej kwocie na utrzymanie pytanie jak to utrzymać :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...