Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BF4] Naprawienie błędu z mapą Szanghai.


CrossplaneR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielu graczom platformy PC doskwiera problem zawieszania się gry na mapie Szanghaju.

Niektórym może pomóc poniższe rozwiązanie.

 

1. Uruchamiamy grę

2. Dołączamy do serwera z mapą Szanghaju

3. Przechodzimy do ustawień grafiki

4. Zmieniamy tryb wyświetlania z 'Pełny ekran' na 'W oknie'

 

Większości póki ten sposób pomaga, niestety zdarza się, że komuś może nadal dolegać ten problem.

Opublikowano

Siemka mam problem, na Battlelogu już o tym pisasałem, ale tam nikt mi nie pomógł.

Otóż po włączeniu tego trybu "W Oknie" mój bf zaczyna szaleć i migać jak opętany ;F

Nawet gry nie mogę wyłączyć ...

Wiecie może co zrobić?

 

 

@Edit

Oj, przepraszam wkradł się mały błąd przeczytałem "Bez Ramki", a napisałem "W Oknie"

Chociaż jeśli chodzi o to bez ramki to podobno też pomaga i tego tyczy się błąd.

Z góry jeszcze raz sorry, ale w końcu jestem człowiekiem i też mogę się pomylić ;C

Opublikowano

Siemka mam problem, na Battlelogu już o tym pisałem, ale tam nikt mi nie pomógł.

Otóż po włączeniu tego trybu "W Oknie" mój bf zaczyna szaleć i migać jak opętany ;F

Nawet gry nie mogę wyłączyć ...

Wiecie może co zrobić?

Co dokładnie znaczy "szaleć i migać jak opętany"?

Przypadkiem nie chodzi o uruchamianie trybu fullscreen i po chwili przełączanie do okna?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

To znaczy zawiesz czy sie gra jak jestes afk np przez 2 min.Wtedy caly playstation sie zawiesz razem z grą.Jak grasz normalnie to nie ma problemu.

Opublikowano

To znaczy zawiesz czy sie gra jak jestes afk np przez 2 min.Wtedy caly playstation sie zawiesz razem z grą.Jak grasz normalnie to nie ma problemu.

W poradniku jest mowa o platformie PC.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...