Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KM][WL]<>Klockowa Masakra<>[Drop z rud i (mały %) ze stone][Cuby]


TworcaSerwow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka wam! dziś chciałbym wam przedstawić serwer:

Klockowa Masakra <3 <3 <3

A więc teraz opowiem wam trochę o tym serwerze! :) na początku powiem że na start ma 10 slotów (czytaj ze zrozumieniem na start). Ważniejszą z rzeczy jest drop rud a więc tak rudy normalnie dropią, lecz by urozmaicić wam rozgrywkę dodałem minimalny drop ze stone jest on taki: Diament 0.05% Żelazo 0.2% Exp 1% jak mówiłem jest on minimalny ponieważ z rud także dropi, a to tylko urozmaicenie :rolleyes: następna rzecz to cuby! wiele razy jest tak że serwery się kończą jakimś dzieciakiem który wbija -> Rozwala -> wychodzi a więc by temu zapobiec na serwerze są cuboidy można go dostać ale dopiero po zagospoadarowaniu działki! O czym by tu jeszcze napisać... Hmmm... Na serwerze jest TreeAssist więc nietrzeba 2 dni ciąć drzewa o.O lecz wypada od razu po rozwaleniu pnia ;) na serwer może dostać się każdy wystarczy spełnić wymagania! Właścicielem serwera jest Dardeken

iP: Podam ci na skype/gg jeśli się dostaniesz B)

Sloty: na początek 10

Typ: Kwadratowa Masakra

Pluginy: zobacz sam na serwerze (komenda /pl)

Wzór podania:

Nick:

Wiek:

Imię:

Skype/gg:

Twoja ort. w skali od 1 do 10:

Twoje doświadczenie z minecraftem:

Dlaczego ty? (pełne zdanie ^_^):

Czy grałeś już na takich serwerach?:

 

Uwaga! ważne! NIE PRZYJMUJEMY DEBILI :angry: :angry:

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Nick: captainval38 (premium)


Wiek: 15


Imię: Kamil


Skype/gg: GG: 43998210


Twoja ort. w skali od 1 do 10: 9


Twoje doświadczenie z minecraftem: Całkiem dobre.


Dlaczego ty? (pełne zdanie ^_^): A dlaczego nie? :D


Czy grałeś już na takich serwerach?: Tak ale szybko padały



Pozdrawiam.


Opublikowano

Nick: VenirPL

Wiek: 15

Imię: Michał xD

Skype/gg: Wejdź na profil i zobacz / a może by tak Ts'a załatwić ??

Twoja ort. w skali od 1 do 10: 9.9

Twoje doświadczenie z minecraftem: Duże, miałem kilka serwerów i na setkach grałem :P

Dlaczego ty? (pełne zdanie ^_^): Lubie poznawać nowych ludzi, trochę pograć w mc coś wielkiego zbudować. Jak będą ogarnięci ludzie to będzie się milo grac ;)

Czy grałeś już na takich serwerach?: Tak grałem i było naprawdę fajnie do póki nie weszły dzieci i zepsuły wszystko...

585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

@up, @2up dodani, zaprosiłem was skype,gg

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Wzór podania:

Nick:ProSeba2 (premium)

Wiek:15

Imię:Piotr

Skype:ProSeba12

Twoja ort. w skali od 1 do 10:10/10

Twoje doświadczenie z minecraftem:Rok

Dlaczego ty? (pełne zdanie ^_^):Grałem już na tego typu serwerach,było fajnie lecz dzieci przychodziły i wszystko niszczyły.Jestem otwarty,umiem pracować w grupie,

ortografia 10/10.Uprzejmy,nie miotam na innych kurwami na prawo i lewo.

Opublikowano

@up zaprosilem cie na skype i juz dodaje

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Czemu nie, mogę sobie pograć akurat mam wolny czas :)

 

Nick: BaranekMinecraft

Wiek: 14

Imię: Patryk

Skype/gg: baranek.minecraft / 46758006

Twoja ort. w skali od 1 do 10: 10

Twoje doświadczenie z minecraftem: 9/10 ;)

Dlaczego ty? (pełne zdanie ^_^): Bo jestem zajebisty ^^

Czy grałeś już na takich serwerach?: Nie ;p

dsa

Opublikowano

Nick: Arkides


Wiek: 13


Imię: Jakub


Skype/gg: windekxp


Twoja ort. w skali od 1 do 10: 10


Twoje doświadczenie z minecraftem: Wielkie


Dlaczego ty? (pełne zdanie ^_^): Ja, ponieważ lubię grać w te gry. Umiem Grać w MC.


Czy grałeś już na takich serwerach?: Taak


 
Opublikowano

Nick: Splatii


Wiek: 13


Imię: Adrian


Skype/gg: podam jak się dostanę :p [ na pw ]


Twoja ort. w skali od 1 do 10: 10 [ częściej popełniam błędy językowe ]


Twoje doświadczenie z minecraftem: Gram już z 1 rok na premium + 2 lata na piracie, lubię budować, ogarniam alchemię i trochę redstone


Dlaczego ty? (pełne zdanie ^_^): Ponieważ jestem bardzo ogarniętym i pomocnym graczem [ w przeciwieństwie do innych osób w moim wieku ], uwielbiam serwery tego typu.


Czy grałeś już na takich serwerach?: Tak, a nawet prowadziłem takiego typu serwer


Opublikowano

Nick: matiqq6


Wiek: 12 (wiem... ale jestem ogar, sami sie przekonacie ;p)


Imię: Mateusz


Skype/gg: 4371140 (gg) skype na gg podam.


Twoja ort. w skali od 1 do 10: 10 (czasem zdarzą się malutkie błędy).


Twoje doświadczenie z minecraftem: Zaczynałem od bety 1.3, gram jak widać do teraz. Lubię budować, aczkolwiek nigdy nie dostaje się na budowniczego ( xD).


Dlaczego ty? (pełne zdanie ^_^): Ponieważ mam spore doświadczenie z Minecraft, umiem pisać z poprawną polszczyzną (częściej piszę bez polskich znaków ..). Jestem ogarnięty, umiem dobrze grać, NIE GRIEFUJĘ (co myślę że najważniejsze). To na tyle ;P


Czy grałeś już na takich serwerach?: Tylko na jednym.


Opublikowano

Nick: BartoGaming


Wiek: 14


Imię: Bartosz


Skype/gg: BartoGaming/


Twoja ort. w skali od 1 do 10: 9.5


Twoje doświadczenie z minecraftem: Gram w minecraft od 1.2.5 ale wiem o nim wszystko :)


Dlaczego ty? (pełne zdanie ^_^): Jestem ogarnięty i chętnie pomagam innym :)


Czy grałeś już na takich serwerach?: Tak grałem już na takich serwerach, typ "Kwadratowa Masakra" to mój ulubiony ;]


Opublikowano

Nick: ViVatek

Wiek: 15

Imię: Grzechu

Skype/gg: sosna2950

Twoja ort. w skali od 1 do 10: 9-10

Twoje doświadczenie z minecraftem: Około 2 lata gry.

Dlaczego ty? (pełne zdanie ^_^): Ostatnio bardzo mi się zachciało grać w mc i chce pograć sobię na zwyczajnym survivalu z normalnymi ludźmi :)

Czy grałeś już na takich serwerach?: Tak wielokrotnie :P

Opublikowano

Nick: Patrykx77


Wiek: 13,5


Imię: Patryk


Skype/gg: cs-patryk-mc


Twoja ort. w skali od 1 do 10: 9/10 (czasami z pośpiechu każdemu coś się pomyli ^^)


Twoje doświadczenie z minecraftem: Ponad 2 lata


Dlaczego ty? (pełne zdanie ^_^): Jestem ogarniętym graczem minecrafta , umiem współpracować i szukam serwera który nie padnie po 2 dniach , albo admini będą mieli po 10 lat.


Czy grałeś już na takich serwerach?: Tak



Nick: MamFetyszCiasta


Wiek: 14


Imię: Rafał


Skype/gg: rambosamb


Twoja ort. w skali od 1 do 10: 9,5/10


Twoje doświadczenie z minecraftem: Nie dawno , zacząłem grać , ale podstawy nam ;P


Dlaczego ty? (pełne zdanie ^_^): Jestem ogarnięty , nie płacze jeśli ktoś mnie zabije , pomagam , no i umiem się bawić :D


Czy grałeś już na takich serwerach?: Nie , ale chce spróbować :)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...