Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić serwer na plikach taki_niesmialy


WinTeR32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

screeny porzyczone z innego tematu, jesli bedzie trzeba dodam swoje .. :)

Strefa download:

Pliki Serwerowe:
http://speedy.sh/6BNQk/FBv82-by-taki-niesmiely.7z - dzięki QooxMC - Działa [PREMIUM]

http://www.4shared.com/archive/SZYYl86Q/FBv82_by_taki_niesmiely.html - Działa, polecam!

https://mega.co.nz/#!BQdHRbBZ!ZKBp2VkkWO_LxNfgMzCPOkPfLEV0YATe64v_vkrwMqE - NOWY DOWNLOAD

Rozmiar: 938mb


Client:

http://speedy.sh/2ahYT/Pang.exe - Działa

http://www.4shared.com/file/TbJg5Co2/Pang.html - Działa

https://mega.co.nz/#!sAdzxBAZ!bvX96jneHcX89-ygZTsPySM_E5t1pmnP1D4koR2xAxc - NOWY DOWNLOAD

Rozmiar: 895.12 MB


(może wrzucę clienta z mniejszą wagą)

Programy:

VirtualBox:
https://www.virtualbox.org/wiki/Downloads

Navicat:
http://download.chip.eu/pl/Navicat-Premium_7357734.html

Hamachi:
http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/p2p/Hamachi.html


Oraz byle jakiego działającego PortMap'a (dam link potem)

Laucher'a potrzebnego do porawnego działania Clienta również wrzuce wieczorkiem.

macie lauchera z tego linku pobierzecie z max predkoscia.

http://hostingplikow.fresh.yt/484225

Do rzeczy:

Uruchamiamy VirtualBox'a i tworzymy maszyne.

lolekk.png

PAMIĘTAJ !!

Wejdz w ustawienia (settings) kliknij zakładkę Network. W name wybierz Hamachi Network Interface i kliknij Ok.

Maszyna włącza się, klikamy F1 gdy rozpocznie się odliczanie, klikamy ENTER

Czekamy aż wyskoczy nam ,,okno logowania" i logujemy się

Login : root

Hasło : takiniesmialy

Klikamy ENTER.

Gdy jestesmy zalogowani, możemy przejść do konfiguracji serwera.

wpisujemy komendę :

sysinstall

lolek3.png

Klikamy Configure -> Networking -> Interaces -> NO -> NO

I ustawiamy :

Network Configuration Domain : Zostaw bez zmian

IPv4 Gateway: Twoje IP z hamachi z zwykłą końcówką !

Name Server : 4.2.2.3

IPv4: Wpisujemy IP z hamachi z końcówką .100 !

Netmask: zostawiamy bez zmian

Wybieramy cancel x2 razy i exit install

Wpisujemy komendę

/etc/rc.d/netif restart

zatwierdzamy ENTEREM

1387566913-U870536.png

W FreeBSD To już tyle!

MySQL:

Logujemy się !

Connection Name : Nazwa twojego serwera

Host Name/IP Adress : Twoje IP z hamachi z końcówką .100

Port: 3306

User Name: root

Password: niesmialy

1387566913-U870536.png

Jeśli się połączyłeś to znaczy że wszystko działa !

Nie zapomnij o uruchomieniu i o odpaleniu portów !

80 - strona

3306 - mysql

11002 - logowanie

- 13000 - Ch1

- 13001 - Ch2

- 13099 - Ch99

1387566913-U870536.png

Takie tam :

Lokalizację:

germany:
/usr/home/game/share/locale

MySql:
/var/db/mysql

Strona:

/usr/local/www/apache22/data

Komendy do itemków znajdziecie w temacie z plikami niesmiałego.

Co do konfiguracji Clienta, jest tego pełno.

na lajki nie licze, jak prosze moderatora o zdjęciu pare % ;)

Myślę że poradnik się sprzyda niejednemu xD

Był już poradnik, lecz był beznadziejny i trudno się go czytało, i wylądował w koszu.

1387566913-U870536.png

W RAZIE PROBLEMÓW Z CZYM KOLWIEK NA TYCH PLIKACH PROSZE NA PW :D

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

jprd co to za problem odpalić i skonfigurować dysk vhd ludzie prawie każdy poradnik jest taki sam wiec po co tak zaśmiecać forum wystarczy wybrać opcje szukam i masz już kilka poradników przedstawiających to samo jak dla mnie zbędny poradnik ;c

1377774857-U369478.png


/\


|


Lepszej sygny w życiu nie miałem :D

Opublikowano

np. bez gotowego lauchera byś chu*a zdziałał chyba zebyś sam sobie ponga zmienił. Ale racja prawie każdy poradnik jest taki sam prócz sysinstall (w name server niekiedy jest juz skonfigurowane a niekiedy nie a każdy by to pominoł znając życie :P )

 

P.S Laucher sie uploaduje

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

bierzesz w łapę Notepad++ zmieniasz pong game i metin2.bin i gitara wiec w czym problem ;c

1377774857-U369478.png


/\


|


Lepszej sygny w życiu nie miałem :D

Opublikowano

bierzesz w łapę Notepad++ zmieniasz pong game i metin2.bin i gitara wiec w czym problem ;c

niektorzy nie potrafia, wszystko chca miec na tacy, i mają :)

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Specjalista
Opublikowano

Jak bym nie umiał tego to wolał bym już poszukać tego na Yt,jest tego w choj.

Po co czytać jak można oglądać ?:P

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

czym się różni konfiguracja na plikach nieśmiałego od konfiguracji na jakichkolwiek innych plikach?

57199140501148694665.png

Opublikowano

czym się różni konfiguracja na plikach nieśmiałego od konfiguracji na jakichkolwiek innych plikach?

Nazwą. Ha!

A co do tresci tematu to nie mam nic do pwiedzenia. ;_______;

Opublikowano

czym się różni konfiguracja na plikach nieśmiałego od konfiguracji na jakichkolwiek innych plikach?

Zmianą pongu, nie wiedziałeś? Jeszcze trzeba czasami podać inne hasło a w ekstremalnych warunkach jest inna lokalizacja <brr> plików!

Opublikowano

Pliki nieśmiałego to pikuś. Nie ma tu nic trudnego do roboty + jest masa takich tutoriali. Ale Like za robotę ;)

r3ePj8E.png

Opublikowano

czym się różni konfiguracja na plikach nieśmiałego od konfiguracji na jakichkolwiek innych plikach?

 

Wymysł osoby tworzącej takie bezsensowne tematy jak ten... Jak dla mnie to tylko nabijanie postów / like.

 

Jeśli chodzi o pliki, to nigdy sam bym ich nie użył :D.

Opublikowano

Jak bym nie umiał tego to wolał bym już poszukać tego na Yt,jest tego w choj.

Po co czytać jak można oglądać ? :P

Bo osoba która 1 raz tworzy serwer nie będzie tak szybko ogarniała co i jak bodajże nie wszyscy tak szybko to ogarną i po prostu będą musieli cofać minuty filmiku :D a zdjęcia masz cały czas ( no chyba że wygasną) :D

Opublikowano

Lol takie tutki są na poziomie 2010/2009 roku ...

 

Tut w ogóle nie przydatny + gorszych kolorów nie było ? same takie oczojebne.

 

 

To tyle dziękuje dobranoc.

#JebacSygnatury

Opublikowano

Bo osoba która 1 raz tworzy serwer nie będzie tak szybko ogarniała co i jak bodajże nie wszyscy tak szybko to ogarną i po prostu będą musieli cofać minuty filmiku :D a zdjęcia masz cały czas ( no chyba że wygasną) :D

 

Dlatego była na tym forum już cała masa takich tematów. Wszystkie różnią się autorem plików w tytule - poza tym to jedno i to samo. Nie chodzi mi o to, że takie poradniki są nieprzydatne dla początkujących, tylko po co tworzyć kolejny IDENTYCZNY poradnik? Od 2008 roku dopiero pliki 2k13 instaluje się trochę inaczej, a więc 5 lat pisania jednakowych poradników różni tylko jedno - autor lub osoba, która zuploadowała pliki...

 

Niedługo powstanie poradnik "Jak zrobić serwer na plikach taki_niesmialy - wersja dla leworęcznych".

Opublikowano

Fajnie estetycznie opisane ,ss jest. Like za dobrze wykonana prace.

be362f2acc.gif

Gęsty dym zakrył gwiazdy zniknęli przyjaciele,
zostało ich niewiele mniej niż na stole butelek.
~ Paluch

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...