Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] TS3 - Zabronić pisania grupie do innych osób z wyjątkiem do grupy admin


Adis245

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie jak zrobić aby grupa domyślna serwer group "gość" nie mogła pisać do innych na serwerze prywatnych wiadomość z wyjątkiem do adminów, aby tylko mogła do danej grupy pisać jak to zrobić, z góry wielkie dzięki.

Opublikowano

Wchodzisz w permissions, potem wyszukujesz: "message".

Dla użytkowników ustawiasz needed private message na 100.

A dla adminów na 0, lub usuwasz tą permisję.

Ogólnie oferuję się jako technik na team speaka.

Jak coś to pw :P

Opublikowano

Sprawdź w logach i podaj mi błąd, po lewej zakładka na dole Team Speaka, błąd jest napisany czerwonym kolorem.

Opublikowano

Błędu nie ma ponieważ gdy ustawiłem tak jak napisałeś i sprawdziłem z drugiego użytkownika czy może pisać do drugiego z taką samą rangą i dało się napisać, do grupy serwer admin też.

 

A powinno być tak że tylko można napisać do jednej grupy czyli serwer admin, nie mam pojęcia w której permisji jest coś źle

 

ale stawiam że coś jest z i_client_private_textmessage_power

 

 

//edit Udało mi się ustawić aby nie mogli do siebie pisać ani do nikogo, teraz chciałbym aby mogli tylko napisać prywatne wiadomości do jednej grupy czyli serwer admin

 

taki otrzymuje komunikat:

 

insufficient client permissions (failed on i_client_needed_private_textmessage_power)

Opublikowano

Na innych rangach dla użytkowników ustawiasz needed textmsg.. np. 25, a power textmsg. np. na 5.

Teraz administracja, needed textmsg na 1.

Otrzymuje taki sam komunikat tylko teraz jest odwrotnie, goście mogą pisać do siebie a nie mogą pisać do grupy serwer admin.

Opublikowano

Otrzymuje taki sam komunikat tylko teraz jest odwrotnie, goście mogą pisać do siebie a nie mogą pisać do grupy serwer admin.

Ponieważ query admin ma ustawione needed textmsg. power 100, a guest 25.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...