Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Jak zrobić okno rejestracji.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ale jak to wstawić ;d Spotykam się z tym 1 raz nie jestem jakiś doświadczony w pisaniu stron chciałbym żeby mi to ktoś dokładnie napisał, wytłumaczył :)

Opublikowano

Jak masz już gotowy skrypt do rejestracji to dodaj sobie:

rejestracja.php, w której zamieścisz kod php

 

szablon weź z strony głównej i usuń 215~220 linijki

<div id="prawo">

	<div id="newstop" align="center">Newsy na temat serwera Strikesmt2</div><br>
	<div id="newscenter"> <p style="color:#5177bd;float:left">Administracja serwera: [GA]XYzar <p style="color:#5177bd"><br><br><br>
	<p style="color:#5177bd;float:left">[GA]XYzar (Wczoraj)</p><a href="#" style="margin-right:15px;clear:right;" class="button" id="button">Wiecej</a>
</div>

które zastąp:

<fieldset>

<label>Login</label>
<input type="text" name="username">
<label>Hasło</label>
<input type="password"  name="password">
<label>E-mail</label>
<input type="email"  name="email">
</fieldset>

tu masz przykładowy formularz, możesz go w HTML5 dodatkowo wzbogacić o placeholder.

<!-- Przykład -->
<input type="email"  name="email" placeholder="[email protected]">

Oprawa HTML to najprostsza z tego problemu. Ja ci w php nie pomogę niestety.

Uczony jest człowiekiem, który wie o rzeczach nieznanych innym i nie ma pojęcia o tym, co znają wszyscy.
~ Albert Einstein

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...