Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prozba O Pliki Z Metkapl "grota Wygnańców"


VineToo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jezeli ktos moze to prosze o upload takich to plikow tak aby na privach smigaly :)

w atlantydzie ciezko grac ze zbugowanymi noobkami :)

oczywiscie bedzie 5 i +

Opublikowano

Wystarczy że, przekopiujesz 4 pliki monster i będziesz widział mobki.

Pozdrawiam :-)

634875.jpg

 

''Ta ta ta ta ta ta pojazd na Tedego trwa

Ra ta ta ta ta ta stara kurwa straci hajs

Ta ta ta ta ta ta Riczi starą kurwę gna

Ra ta ta ta ta ta skończyłem z tą kurwą, ha

Jak już wiesz Pede wszystkie Ryśki to dobre chłopaki

A Jacki w polskim rapie raczej same słabiaki

Czym różnisz się od Mezo? niczym, tak mi przykro

Każdy jeden taki Jacek jest skończoną pizdą

I żebyś mi nie wytknął, że to ja z nim nagrałem

Powiem, to był taki czas, gdy mu rękę podawałeś

Różnica jest taka, Tedunio zaznaczam

Że ty z Mezo nagrasz na bank w dzisiejszych czasach''

Opublikowano

@Up

Jak nie wiesz o co choidzi to nie pisz. To nie jest jego priv tylko normalny chinski itp.

@Top

Wystarczy że przekopiujesz 4 pliki monster i bedziesz widział mobki

sygnacy.png

Sygnatura by dudsonowa

Najbardziej zajebisty grafik na MPC KLIK

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/105204-tutmoby-i-wszystkie-tp-w-atlantydzie/page__view__findpost__p__676072__fromsearch__1

 

Tu masz :)

Opublikowano

ta up atlandyte mam od dawan chodzi mi o to ze w niej Niebieski zolniez itp sa zbugowane jak pniaki w lesi

wyglad groty od srodka nie jest taki jak z pl (na pl jest jasniejsza) jak ktos moze prosze o pomoc.

Opublikowano
ta up atlandyte mam od dawan chodzi mi o to ze w niej Niebieski zolniez itp sa zbugowane jak pniaki w lesi

wyglad groty od srodka nie jest taki jak z pl (na pl jest jasniejsza) jak ktos moze prosze o pomoc.

 

Chodzi ci o to że biją ,a ich nie widać??

Jak tak to wina stoi po stronie servera , a nie clijenta :]

Opublikowano

Wy nie rozumiecie on chce pliki polskiej 'atlantydy' a nie z priva, te pliki są zapakowane w season3_eu jak dobrze pamiętam zaraz lookne i może sie cos da zrobic

Chcesz wygrać gry na steam za free? Zarejestruj się

<<<TUTAJ>>> . Wszystko jest w 100% wiarygodne i legalne.

Pytania na PW

Opublikowano

to teraz mam inna prozbe chodzi mi o mooby z v3 atlantydy na 734f jest mozliwosc wejscia tam lecz nie widac moobow a dmg leci :P !

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dajcie całe pliki tej atlantydy razem z potworkami i zróbcie TUTKA a nie spamujcie :)xD

Opublikowano

ty mnie chyba nie ograniasz

ja je widze ale one sa TU............... ja TU a juz mam od nich dmg zanim beda przy mnie

 

 

Jest tak bo to są takie lagi w grocie!!

 

 

 

spam.gif_thumb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...