Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ulepszyć eq? Gdzie kupić lepsze? Trudne są instancje?


Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. W jakim mieście można ulepszać broń i ogółem całe system eq ?

2. W jakim mieście kupić lepsze eq, o ile się da je kupować.

3. Trudne są instancje na poszczególne poziomy ? Np. na 20 :)

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

1. W jakim mieście można ulepszać broń i ogółem całe system eq ? - Enchant (ulepszanie) itemów znajduje się pod klawiszem " T "

2. W jakim mieście kupić lepsze eq, o ile się da je kupować. - EQ trzeba zdobywać, nie kupuje się go. Itemy za questy są wystarczające do wbijania 60 lvl.

3. Trudne są instancje na poszczególne poziomy ? Np. na 20 :)- Instancje nie są trudno, wszystko zależy od umiejętności Twojego party :)

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

Tak jak napisał Mentor, aczkolwiek dodałabym do punktu 2, iż możesz takie lepsze itemy zakupić u Trader Broker`a (jakoś tak) - jest to NPC, u którego możesz handlować z graczami.

Opublikowano

Instancje SĄ trudne. Wielkiego skilla nie wymagają, ale jak ktoś mówi, że są łatwe to jest pozer.

To, że można część z nich solować to już inna sprawa.

Opublikowano

Dzięki bardzo.

 

Mounta można dostać na wyższym levelu czy kupić trzeba jakiegoś ? Bo na 11 dostajemy konia, a co potem ?

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

 

 

Mounta można dostać na wyższym levelu czy kupić trzeba jakiegoś ? Bo na 11 dostajemy konia, a co potem ?

 

Potem możesz zgarnąć darmowego raptora o speed'ie 275 (kon ma 240) za achivement'a, który opisałem w moim poradniku ;)

http://www.mpcforum.pl/topic/1085039-tutorial-z-zycia-wziete/

Jest jeszcze czarna puma za darmochę, ale to już żmudna farma reputacji po wbiciu 60 poziomu, żeby ją zgarnąć ;)

Tak poza tym to Tera Shop jedynie ;)

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...