Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.7.2][DEDYK][EVENTY]KinderMaxiCraft[NABÓR][CREATIVE/FREEBUILD][NON-PREMIUM]


dumbass1110

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

swdx.png





G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif



Strza%C5%82ki.gif Nazwa Serwera: KinderMaxiCraft

Strza%C5%82ki.gif IP Serwera: 178.63.66.23:40070



Podstawowe%20Informacje.gif



Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.7.2

Strza%C5%82ki.gif Sloty: 10, trzeba się rozkręcić...

Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: 4fun

Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany

Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie

Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie

Strza%C5%82ki.gif Nether: Tak

Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak

Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak

Strza%C5%82ki.gif Pluginy: Essentials, Multiverse, Jobs, TreeAssist, LWC i wiele innych



Za%C5%82oga.gif



Dumbass1110, BenettoPL



Dodatkowe%20Informacje.gif



Serwer dopiero się rozbudowuje, mapa w stylu nowoczesnym. Jezeli będą gracze, będzie więcej slotów. Otwarty nabór na moderatorów, za najlepsze budowle na creative można otrzymać SuperViPa na miesiąc! Będą organizowane różne eventy, zapraszamy !




swdx.png


Opublikowano

serwer dosyć fajny ale atmosfera pozostawia dużo do życzenia jeśli się poprawi to będzie to jeden z lepszych moim zdaniem serwerów creative :)

Opublikowano

Nie polecam serwera ! Wbiłem sobie przywitałem się i od razu nasłuchałem się obraźliwych tekstów administracji na mnie poczułem się bardzo obrażony . Serwer nie dokładnie wykonany 10 slotów to bezsens. Pozdrawiam i nie polecam !

Opublikowano

Nikt Cię nie obraził, zażartowałem tylko a Ty zaczałeś spinać, Twoje hasło świadczy o Twojej dość marnej inteligencji, a zarazem świadczy o tym że nie zapowiadało sie abyś długo grał ;) Nikogo nie obrażamy, sam zacząłeś spinać więc nie widzę powodu do awaantury, pozdro.
SS'y:

10280378712913339801.png

swdx.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...