Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Niszczyciel czołgów


JohnTGM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was chciałem się zapytać jaki niszczyciel czołgów jest dla was najlepszy :) Jeżeli będziecie podawać model to proszę podać również z jakiego kraju jest .

 

Wzór:

 

Model niszczyciela:

Pochodzenie:

Średnie obrażenia:

Dla tych co chcą się pochwalić swoją wiedzą na temat wybranego niszczyciela:

a) Plusy:

B) Minusy:

Dla tych co chcą jeszcze coś dodać:

Uzasadnienie:

 

 

 

Dobre wypowiedzi będą wynagradzane lajkami :)

Opublikowano

Mamy się tyle rozpisywać? Po co? Powiedz jakiego tieru niszczarki potrzebujesz? Jak Xt to muszę cię zawieść, bo nie ma najlepszej.

Opisze mój ulubiony ;)

Model niszczyciela: Hetzer

Pochodzenie: Szwaby (niemcy)

Średnie obrażenia: 400 (wszystkie 3 i 4 na strzała i niektóre 5t)

Dla tych co chcą się pochwalić swoją wiedzą na temat wybranego niszczyciela:

a) Plusy: Nie najgorszy pancerz, bardzo dobry dmg, dość szybkie przeładowanie, jak na ten dmg, szybki obrót

B) Minusy: Słaby kont obrotu działa, bardzo niska penetracja, jak go wylosuje nawet na 5 to mało zdziała

Dla tych co chcą jeszcze coś dodać: W pojedynku Hetzer vs jego następca zawsze niszczę go na strzała a on zabiera mi max 100hp :)

 

Pewnie Jugens zaraz zamknie temat (i dobrze) bo o takie rzeczy pytamy się w temacie: http://www.mpcforum.pl/topic/636073-inne-dyskusja-o-wszystkich-czolgach-gry/

Opublikowano

Mamy się tyle rozpisywać? Po co? Powiedz jakiego tieru niszczarki potrzebujesz? Jak Xt to muszę cię zawieść, bo nie ma najlepszej.

IV-VII

Opublikowano

Wejdź na Wiki i wyszukaj dany pojazd. Masz tam opisane wiele więcej. Plusy, minusy, co zamontować, moduły, historię i wszystko.

 

Najlepsze na danych poziomach:

 

IV: Hetzer/T40 (amerykance)

V: AT 2/Pz.Sfl. IVc (niemcy)

VI: AT 8/Hellat

VII: AT 7/su-152 (ruskie)

 

Wszystkie AT brytole

Opublikowano

Nowe niemieckie, 6t jest bardzo przyjemny.

Mają dobre camo, dobre działa, szeroki kąt wychyłu działa i potem obracane wieże, 6t ma jeden z najlepszych dpm na swoim tierze no i dosyć mobilny ;)

Ma słaby pancerz i wchodzi z burzaków.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

HellCat - Amerykański . At-2 - Brytyjski. Su-122-44 - Radziecki , Su-152 - Radziecki , JagdTiger - Niemcy

Opublikowano

więc tak.
Kraj Niszczyciela: Niemcy :)
Nazwa : Stug, Jg.Pz.IV i dalej.
Plusy: Szybko strzelność dział :)
Minusy : Najlepsze działo jg.pz.Iv Dobre dmg ale mała penetracja.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Model niszczyciela: Ob. 268

Pochodzenie: ZSRR

Średnie obrażenia: 850

Plusy: Jeden z lepszych TD`ków z dziesiątego tieru, ponieważ na strzał losuje częściej 900 obrażeń niż 850. Pancerz ma w miarę dobry, potrafi odbić oraz te niesamowity kamuflaż, który ten czołg dzięki niemu jest niewidzialny. Ma wręcz bardzo dobrą armatę, która ładuje 14 sekund oraz jest dosyć celna.

Minusy: Kąty wychyłu działa. 704 ma lepsze.

Dla tych co chcą jeszcze coś dodać: Gra od ISU-152 to po prostu czysta przyjemność i warto zrobić tą linię.

 

Za dużo tych luk dałeś do odpowiedzenia...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...