Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak mieć dobre konto, na czym głównie się skupić?


Hesteriaaesh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najwazniejsze sa runy ad/ap potem mozna kupowac po pare postaci na kazda linie, wraz z czasem mozesz dokupywac nowe runy, rune page i reszte postaci

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

Żeby być dobrym graczem trzeba zadbać o takie detale , na początku jak :

 

+ Dobre specjalizacje

+ Dobre runy

+ Wymainować swoją linie i zacząć kupować tylko pod nią championy [ najlepiej mieć z dwie takie linie - ja mam mid albo support ]

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Kupujesz swoje ulubione postacie,żeby było chociaż po 2 na jedną linie i potem grasz rankedy,im lepsza dywizja tym ciężsi przeciwnicy(dywizja,postacie).

Opublikowano

skupiasz się na lidzę anie nie na champach i runach

liczy się tylko ranking a nie champy którymi wyszłeś

konto nie robi gier tylko sam gracz

­

Opublikowano

Jezeli chcesz miec szybko dobre konto to musisz wydac troche rp. naucz sie farmic, zrob masterki, runy i buildy. kille nie sa najwazniesze (przewaznie) tylko farma. nie obrazaj, gankuj i pomagaj innym

Haahahahahahahahahaha, śmieszne

Opublikowano

Macie rajce, gracz nowy z 10lv skupia się na lidze.

Przede wszystkich jak zaczynasz swoją przygode skup się na wbijaniu poziomów- wygrywaniu jak największej ilości meczów. Później kolekcjonuj postacie i po wbiciu 20lv zacznij robić runy. Poświęcisz na to dużo IP ale poźniejsz " masz z głowy " bo najgorsze co może być to w późniejszym etapie 30lv bez run grający rankedy.

Masz już runy, kilka ulubionych championów- ciśniesz sobie lige i dopiero wtedy kierujesz się dywizją. Wcześniej MOIM ZDANIEM nie ma sobie tym zawracać głowy.

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu swojego forum dyskusyjnego?
Odezwij się a na pewno udzielę Ci pomocy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...