Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Za 6.300 PZ ,a odkładniej..


MoVinek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam już dość dużo wg. mnie postaci za 6.300 i dostałem wiele RP więc chcę je rozsądnie wydać ;D

 

Uwielbiam grać na AP Midzie & Na topie ,ale jeśli top to fajnie 1/2 , 3/4 tank.. Darius , jax , itd..

 

Fajnie aby postać miała chociaż trochę dmg ,ale nie była papierowa jeśli chodzi o topa..

 

Mid fajnie żeby miał dmg i gdyby dosłownie "nei srał maną" ,ale to nie koniecznie ;D

 

btw. nie lubię za bardzo jungli ,ale lubię też czasem pograć na adc ;3 i supp ;D

 

 

O to ss z postaci za 6.300 których nie mam:

http://screenshooter.net/7004120/0823
Opublikowano

Viktor

+Fajna tarcza z Q ;3

+Stun

+Nie sra maną :3

+Ult niszczy tf

+Niezły zasięg z E (ale trzeba wyczuć żeby trafić)

 

-Nie ma escape'u oprócz stuna

 

Fizz

+Może uchronić się przed ultem Fiory, Karthusa, innego Fizza itp. (E)

+Jak dla mnie, najlepsze combo w grze

+OP

+Ciężko go skontrować

+Escape system

+Coś jak podpalenie z W

+Dash

Opublikowano

Voli

 

-podrzut za siebie

-świetna pasywka

-bonus do szybkości ruchu

-potężne DMG na ulcie wraz z AoE

-slow

-sailent

-czasami to nie do ubicia

-wysoki DMG(głównie W)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...