Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co Chcielibyście na serwerze Survival+Gildie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ;)


Tworzę serwer Survival+Gildie i mam pytanie co chcielibyście tam zobaczyć :)



Kilka rzeczy które już są:



-Gildie


-Dropy ze stone


-TNT rozwala obsydian/wode


-System rankingu z "ELO"


-AntyRelog


-Oraz kilka innych ciekawych rzeczy :)



Mamy jeszcze kilka pomysłów, zaawansowanych programistów od pluginów / skryptów lecz chcielibyśmy jeszcze bardziej ulepszyć serwer.


Wiadomo, nie zgadniemy na co Wy czekacie najbardziej na serwerach SV+G.



Proszę pisać propozycje :)




CZYTAJ:



 


*Każda wiadomość typu nie opłaca się robić takiego serwera bo już jest pełno itp będzie zgłaszana.


*Każdy post nie wnoszący nic do tematu będzie zgłaszany.


*Posiadamy reklamę u YT +90k widzów więc na serwerze gracze będą.


*Jesteśmy w stanie zrobić praktycznie wszystko więc propozycje będziemy rozważać.


*Proszę o nie pisanie postów typu punkty za kopanie jak na mchc, granaty jak na skkf itp.


Chcemy zrobić coś oryginalnego a nie wszystko kopiować z innych serwerów jak to robią niektórzy.


 


Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Teleport na spawna i do netheru za pomocą specjalnych itemów z trudnym craftingiem :D Jak bd chciał będziesz chętny będę mógł dla ciebie takie coś napisać :)

Opublikowano

Teleport na spawna i do netheru za pomocą specjalnych itemów z trudnym craftingiem :D Jak bd chciał będziesz chętny będę mógł dla ciebie takie coś napisać :)

 

Tp na spawn za pomocą itemku już jest, zapomniałem napisać wyżej o tym ;)

Nether będzie zablokowany.

 

Ja, bym ci polecił, zrobienie nowych craftingów np. siodła itp. jak i np. bossy z pluginu EpicBoss.

 

Na razie jest zrobiony crafting na spawn (różdżka) oraz przepalanie bloku diax który daje trzcine, nad siodłami i zbrojami dla konia pomyślimy :)

 

Bosów nie będzie ;]

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

# fortunka działa ( więcej surowca dropi)

 

# losowe kordy

 

# gildie za itemki

 

# tpa dla graczy

 

# sethome dla graczy

 

# czas walki - 30 sekund

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

@up


1. Już jest.


2. Już jest.


3. Już jest.


4. Tego nie będzie :)


5. Raczej nie będzie sethome ponieważ będzie gildyjny "dom"


6. Już jest.


Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

@up 5. tak ale zanim zrobisz gildię musisz gdzieś kopać a jeśli tam np zginiesz od podpalenia albo coś to zawsze dobrze jest móc wrócić ;)

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

+Małe chatowe eventy w których każdy może coś wygrać. Np o 18:00 codziennie zostaje odblokowana komenda /losowanie i każdy kto to wpisze otrzyma coś :)
+Effekty typu Jump Boost na spawnie
+Zrobić Efektowe bloki (jest już taki plugin) Np jak klikniesz na diamentowy blok dostajesz niewidzalnosć na 3 min i możesz tego używać tylko co jakiś czas.
+(strasznie opcionalne) komenda typu /up 1 ale dla graczy (aby łatwiej tworzyli mosty czy coś) usuwa z eq gracza np cobblestone i stawia pod nim cały czas
+Możliwość zcraftowania enchantów (książek)
itp. ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...