Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Kolejne spoilery od Hirezerez 7.12.2013


Papa Smurf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Erez Spoils, 7 Grudnia, NA Tournament:



Hirezerez: Nowa Kali w tym tygodniu


Hirezerez: Nowy model, nowe umiejętności


Hirezerez: Kali może skakać/dashować


Hirezerez: Nowe Ultimate Vulcana w tym tygodniu


Hirezerez: Tak, to wielka Bomba


Hirezerez: Testujemy zmniejszone czasu używania umiejętności u Ao Kuang




źródło:smitebuild


Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

Dokładnie, przecież to będzie drugi hebo, już w sumie widzę uciekającego ao i rzucającego pod siebie tornado za tornadem ~ to nie będzie nic fajnego ;-;

Opublikowano

Da fuq? Oni chcą temu OP (kur*a) smokowi zmniejszyć CD? Przecież te tornada i bez tego może rozdawać sekunda za sekundą. Jeszcze zmniejszcie mu CD ulti, które zadaje największy Damage w grze. No, brawo. ;-;

Opublikowano

Smitebuild jak zawsze rzetelne źródło informacji xD Co do Ao Kuang'a o cooldownach nic nie było mowy, jedynie o CAST TIME czyli w jakim czasie pojawia się skill od kliknięcia klawisza... Tak to jest jak się tłumaczy Google translatem.

Opublikowano
zmniejszone czasu używania umiejętności

Jak dla mnie wyraźnie widać, że chodzi o castowanie skilli. xD Przesadzają. Przecież to będzie instant smok. :mellow:

 

Opublikowano

Bo tak to jest jak płaczki na reddit płaczą, że ulti smoka łatwo uniknąć, ale jak się rzucać nie potrafi to tak jest... niech zmienią ulti na instanta to na arenie w ogóle będzie przegięcie...

Opublikowano

Bo tak to jest jak płaczki na reddit płaczą, że ulti smoka łatwo uniknąć, ale jak się rzucać nie potrafi to tak jest... niech zmienią ulti na instanta to na arenie w ogóle będzie przegięcie...

tylko na arenie wyobraź sobie taka sytuacja enemy na fg z low hp sa w lini a ty insta smoka walisz :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...