Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak być bogaty na Frakcjach


TenObcy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś zaprezentuje wam jak szybko zdobyć eq na serwerze minecraft Survival+Frakcje .

1. Zalóż gildie za pomocą komendy /f create nazwa gildi .

2. Odejdz 5 kratek od ochrony spawnu .

3. Wykop dziurę na 20 kratek w dół i szerokość 5x5 lub 10x10

4.Na dnie dziury zrób male pomieszczenie (magazyn)

5.Na dnie postaw lejki i podlacz je do skrzyń pod spodem

6.Zaclaimuj teren i zrób miecz z odrzut 2

7.Wpychaj ludzi i zgarniaj eq

Jeżeli prezentacja pomogła zostaw like to moja pierwsza proszę o WROZUMIAŁOŚĆ

post-1061771-0-98467300-1386490337.jpg

Opublikowano

Witam.. Zobaczylem ten tutorial i nie wiem o co chodzi dalej.. Mniejsza czcionka i opisz dokladniej bo to na tut'a nie wyglada wogole..

KONIEC

 

~ REBEKKA

Opublikowano

To ma być tut?może najpierw napisz jak zdobyć np. skrzynie ?itp.

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

Ludzie Wy tego nie czaicie :D? Robicie dziure, spychacie tam ludzi i zgarniacie itemy, zajebiste polecam.Fajny pomysl, kazdy mogl na to wpasc ale like ;)

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

# słaby poradnik, zanim zdążysz wykopać dziurę typek diaxowy zrobi ci plecy ( bo to przy spawnie) i zdedasz

 

# zaclaimuj teren przy spawnie, tak a jak przypadkiem zaclaimujesz kawałek spawna admin rozwiąże twoją gildię

 

# na większości serwerów nie można budować tak blisko spawna

 

# na dużej ilości serwerów aby założyć gildię 1 trzeba mieć itemki ;\

 

# kopiąc na claimie nic ci to nie da, typek da ci wojnę gildii i co DED ;x

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

# słaby poradnik, zanim zdążysz wykopać dziurę typek diaxowy zrobi ci plecy ( bo to przy spawnie) i zdedasz

 

# zaclaimuj teren przy spawnie, tak a jak przypadkiem zaclaimujesz kawałek spawna admin rozwiąże twoją gildię

 

# na większości serwerów nie można budować tak blisko spawna

 

# na dużej ilości serwerów aby założyć gildię 1 trzeba mieć itemki ;\

 

# kopiąc na claimie nic ci to nie da, typek da ci wojnę gildii i co DED ;x No spoko . to wybierz taki serwer na którym da rade to zrobić ... '

Opublikowano

Tutek jest słaby. Myślę, że to bardziej jest porada a nie poradnik. Ale podsumujmy sam temat, jest dobrze opisany. Mógłbyś trochę tekstu dać na środek a trochę po bokach jakiejś grafiki :3

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

na większości serwerów jest zasada, że za claimowanie spawnu jest ban i tak se admini odbudują. Heh zbudować fose wokół spawna np. 50x50.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...