Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

QuarK

[Wyniki]GTA - Najladniejszy widok

23 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

138467575_naswwrx.png

Wraz z pozostałymi jurami, wybraliśmy zwycięzców.

Prace były naprawdę świetne, a wybór dosyć trudny.

Miejsce 1.tka

[spoiler]

0_0.jpg

[/spoiler]

Miejsce 2.Maximus460

[spoiler]

ab7a2587.jpg

[/spoiler]

Miejsce 3.Mastick

[spoiler]

1385046945-U63345.jpg

[/spoiler]

W najbliższym czasie otrzymacie Prywatną Wiadomość, w sprawie konkursu. Pozostałym, życzę powodzenia w następnych konkursach!

Miłego Dnia!

<<Konkurs>> <<Dyskusja>>

Zgoda na konkurs: Antix

Jury: TheQuarK,Snajper678,Cichy.

Edytowano przez TheQuarK
2 osoby lubią to

Ta, to było wiadome - GTA 5 i wygrana. Gratulacje.

1 osoba lubi to

Jak dla mnie to osoba z drugiego miejsa powinna być pierwsza. Moje -5% oddaje osobie, która według jury zajęła 4 miejsce :P

2 osoby lubią to

Jak dla mnie to osoba z drugiego miejsa powinna być pierwsza. Moje -5% oddaje osobie, która według jury zajęła 4 miejsce :P

Nie ma takiego oddawania, poza tym nie wytypowaliśmy 4 miejsca.

Ta, to było wiadome - GTA 5 i wygrana. Gratulacje.

Jeżeli byś zrobił ładny SS z GTA  SA, to mógłbyś wygrać.

Jeszcze raz gratulacje ! ;)

Wiadomo, że w GTA SA Nigdy nie osiągniemy takiej grafiki jak w GTA 5. Więc to było z góry wiadome tak jak powiedział RZARY xD, że screeny z 5'iątki wygrają.

Edytowano przez marcin1239991
1 osoba lubi to

Wiadomo, że jak ktoś wstawi zdjęcie z GTA V/IV to wygra 8S

Najwyraźniej się nie myliłem, a dla zwycięzców: gz.

Wiedziałem że w najładniejszym widoku wygra GTA 5 bo ma lepszą grafikę moim zdaniem to nie jest fer :angry:

2 osoby lubią to

To niestety było do przewidzenia... Zamiast robić tytuł "Najładniejsze Widoki w GTA" powinno być "Najładniejsze miejsca w GTA V" ...

Ten konkurs to jakiś żart :D Wyniki z dupy wzięte

Najładniejszy widok czy najładniejsza grafika?

Robiąc screeny z GTA IV w dół nigdy nie uzyskamy efektu i takiej grafiki jak w piątce chociażbyśmy nie wiadomo jakich modów użyli ;-)

1 osoba lubi to

Gra wyprzedziła rzeczywistość xD

Gratulacje, wiadomo.. GTA SA/VC i starsze wersje nie dorównają nigdy GTA V :)

Mogliście też zrobić screen z GTA V, ktoś wam bronił? Nie.

Jeżeli byłby jakiś interesujący SS z GTA Sa, też by wygrał... 

[spoiler]

Ten konkurs to jakiś żart  :D Wyniki z dupy wzięte

Najładniejszy widok czy najładniejsza grafika?

Robiąc screeny z GTA IV w dół nigdy nie uzyskamy efektu i takiej grafiki jak w piątce chociażbyśmy nie wiadomo jakich modów użyli ;-)

Każdy ma inny gust, więc nie wiem nad czym tu decydować. A jeśli chodzi o grafikę to przecież są fajne Ultra ENB i mody graficzne, które dają cudny efekt, praktycznie nikt takiego nie użył... 

Konkurs jest na najładniejszy widok, jak widzisz prace przedstawiają widoki ;)

[/spoiler]

Nie macie się czego czepiać...

Świetne widoki, świetny wybór, gratulacje! ;-)

2 osoby lubią to

Następnym razem róbcie konkursy dla osobnych części GTA. :)

Gratuluje zwycięzcom.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0