Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Pantheons poszukuje osoby do zespołu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdzenie !

 

Serwer Pantheons poszukuję osoby do zespołu. Jest to reaktywacja serwera Ja (Kociol) wraz z Katarinem reaktywujemy nasz stary serwer hamachi. Będzie on stał nadal na hamachi co chciałbym na wstępie uwzględnić aby nie było potem żadnych niedomówień/niespodzianek.

 

Przejdźmy do sedna. Poszukujemy jednej zaufanej, profesjonalnej ze sporym doświadczeniem osoby. Poniżej napiszę jakie musi spełniać kryteria oraz czego oczekujemy:

 

Wymagania

  1. Minimalny rok urodzenia: 1997
  2. Spora ilość czasu przeznaczona na serwer
  3. Profesjonalne podejście do sprawy
  4. Wysoka znajomość języka polskiego
  5. Dostępność do mikrofonu oraz TS3
  6. Osoba musi być po mutacji głosu
  7. Zdjęcie/Skan: Legitymacji, dowody, innego dokumentu tożsamości (nie szukamy oszustów)

 

Oczekujemy:

  1. Znajomość komend w stu procentach
  2. Stanowczość oraz bezwzględność HACK->Zgłoszenie (bez żadnego pier**** się)
  3. Umiejętność rozmawiania z graczami
  4. Umiejętność w tworzeniu eventów
  5. Kreatywność przy wymyślaniu eventów
  6. Zaakceptowanie zasady: Dbasz o graczy, tak jak rodzic dba o własne dziecko
  7. Najważniejsze: Musisz umieć się sprzedać tak, abyśmy to właśnie ciebie wybrali!

 

Oferujemy:

  1. Rangę na forum, oraz odpowiednie prawa: Stróż Porządku
  2. Dostępność do komend w grze (nie wszystkich oczywiście)
  3. Miłą atmosferę, szacunek, sporą dawkę humoru
  4. W dalekiej przyszłości zysk % z IS (gdy się na niego zdecydujemy)

 

Posada w zespole: Stróż Porządku

W poniższych postach prosimy zostawiać namiary do was, bądź bezpośrednio proszę pisać na pw

Serwer planowo powstanie w lutym (Dokładnej daty nie znamy może to być pierwszy, a może ostatni dzień miesiąca)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...