Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

--**-- JUŻ WYSTARTOWAŁ ! --**-- 1.7.2 ..::uOSADNIKA::.. DUŻY KIT GRACZ Z OKAZJI ŚWIĄT ! KLIMAT ŚWIĄTECZNY ! {{{REKRUTACJA}}}


razor710

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

134605579z__glowneinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: uOsadnika [survival+Gildie]
1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: s8.fhmc.pl:27922

134605585z__podstawoweinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.7.2
1346003482__de2zjo.gif Sloty: 20 (z czasem więcej)
1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Wojny Gildi
1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany
1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie
1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie
1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak
1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak
1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak
1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Pluginy zostały dobrane z myślą o graczach, którzy poszukują prawdziwego serwera Survival :) Są one w 99% spolszczone !
1346055890__zalogaserwera.png
Właściciel razor710 - GG: 47893234

Moderator: Cinekk

Moderator: Poszukujemy !
1346055924__dodatkoweinformacjeo.png
Czym wyróżniamy się od innych serwerów ?

* Dobrze dobrane i skonfigurowane pluginy
* Dojrzała i ogarnięta Administracja
* Tanie VIPy/SVIPy, które są na zawsze
* Dużo ciekawych budowli
* Zero lagów
* Częste Eventy
* Mili gracze
* Świąteczna atmosfera


A więc na co czekasz?... Wbij już teraz ! :)

Czekamy na Wasze opinie o serwerze ;)


Poszukujemy Moderatora na serwer - chętny ? Pisz GG: 47893234

Opublikowano

Haha. Myślisz razorku, że z gildiami się wybijesz? Na poprzednim hostingu miałeś tyle kasy i zmieniłeś go? Nie. Nie zagram. Słaba prezentacja ;*

Opublikowano

Haha. Myślisz razorku, że z gildiami się wybijesz? Na poprzednim hostingu miałeś tyle kasy i zmieniłeś go? Nie. Nie zagram. Słaba prezentacja ;*

 

Żal ci dupę ściska że miałeś na moim serwerze Admina ale dostałeś bana za samowolkę i teraz mnie tu hejtować będziesz ? W porównaniu do Ciebie to bynajmniej umiem rozkręcić serwer a ty co ? Swój serwer co weekend reinstalujesz a graczy nie masz żadnych. Żałosny jesteś.

Opublikowano

 

Żal ci dupę ściska że miałeś na moim serwerze Admina ale dostałeś bana za samowolkę i teraz mnie tu hejtować będziesz ? W porównaniu do Ciebie to bynajmniej umiem rozkręcić serwer a ty co ? Swój serwer co weekend reinstalujesz a graczy nie masz żadnych. Żałosny jesteś.

 

NIe hejtuję tylko wyrażam swoje zdanie. To, że dostałem bana mnie kij obchodzi. Rozkręcenie serwera a zrobienie go dobrze to dwie różne sprawy. OUT.

 

 

//Edit: A i wiem jak to wszystko wygląda "Od kuchni" ;* Rekrutujesz Moderatrów tylko po to, aby płacili składkę. Dobrze wiem jak to jest u was.

Opublikowano

 

NIe hejtuję tylko wyrażam swoje zdanie. To, że dostałem bana mnie kij obchodzi. Rozkręcenie serwera a zrobienie go dobrze to dwie różne sprawy. OUT.

 

 

//Edit: A i wiem jak to wszystko wygląda "Od kuchni" ;* Rekrutujesz Moderatrów tylko po to, aby płacili składkę. Dobrze wiem jak to jest u was.

 

Jakoś sobie nie przypominam abyś ty płacił za rangę ? Może mnie olśnisz ? :)

Opublikowano

 

Jakoś sobie nie przypominam abyś ty płacił za rangę ? Może mnie olśnisz ? :)

 

Ja nie, ale każda inna osoba tak. Jak nie miałeś na domenę to pisałeś na czacie, że Moda szukasz ;*

Opublikowano

serwer 7/10 - gram ale szału nie ma

PS. zrób coś z tymi crashami które offają serwer co chwile

Opublikowano

Kacki mylisz się no ale cóż... Nie chce mi się tłumaczyć

 

AllTrue już nie ma crashów. Gra się teraz ładnie bez lagów.

Helper może rozwiniesz swoją opinię ? Po za tym gdyby serwer był słaby to by nikt nie grał a serwer jest prawie cały czas full

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...