Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] ObelixMT2 - Reaktywacja PanghihinayangMt2


WinTeR32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reaktywacja PanghihiayangMT2, serwer ten tworzył [member=Qentinios] Archiwum Pang'a

Postanowiłem że może jeszcze coś z tego będzie, przecież pliki nie są takie złe.. dodałem parę nowych rzeczy, kostiumy, pety, nowe eq, i będę nieco zmieniał system ulepszeń oraz dodam kilka nowych mapek!

12 nowych map, w tym 5 wielkości Doliny Orków, i 3 wielkości Lasu Duchów. Dodana została także mapa handlowa.

10 nowych npc, i ponad 100 mobów, takich jak nagi, gnole, zombie, czerwone zombie, mumie, starożytne, stwory z bagien czy duchy.

13 nowych wierzchowców, pieczęcie zdobywa się zabijając któregoś z wierzchowców na polowaniu na specjalnej mapie.

Bronie 80-175

Bransolety, Kolczyki, Naszyjniki na razie 80-140

Tarcze 81, 101, 121

Hełmy 60, 80, 100, 120

Buty 75-175

Hwangi 75, 100, 125, 150

Cukier dla Konia, Szkło Intuicji, Buty Wiatru, Metal, Szkatułki nowych bossów, po 8 nowych fryzur dla każdej klasy.

Sklepy na serwerze:

1386432761-U870536.jpg

Bronie :

1386432834-U870536.jpg

(tutaj będą nieco większe zmiany..)


W tych filmikach widać nowe mapy część nowych npc i mobów.

Strona Główna :

ObelixMT2.fresh.yt
(chwilowo wyłączone)

Forum Serwera:

www.forum.obelixmt2.fresh.yt
(chwilowo wyłączone)

ZARAZ DODAM WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ SS'Y WERYFIKACYJNE.

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

Pliki Rykox ... ,Te Bronie i Zbroje Ohyda...... Odstraszaja ludzi. To Tyle;;p

To zes doje*al to nie pliki rykoxa. I polecam poczytac troche a nie patrzec na obrazki, bo pisalem ze wszystko prawie bedzie zmienione a na pierwszym miejscu to zbroje. :)

 

@up

przeciez te bronie sa praktycznie na kazdym serwerze. Stara moda ? :)

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

Skoro będzie to zmienione to po co dodajesz to do zapowiedzi?

 

ząb dzika mi się przyda?

You know my name. Not my story. You see my smile. Not my pain. You notice my cuts. Not my scars. You can read my lips. Not my mind.

 

Opublikowano

Skoro będzie to zmienione to po co dodajesz to do zapowiedzi?

 

ząb dzika mi się przyda?

Polecam przeczytać kilka linijek regulaminu. Dodałem aby nie wylądował odrazu w koszu. Za pare godzin ew. Jutro dodam wiecej ss i informacji.

pre_1392135549__sygnatura_winter32.png

Opublikowano

No wize, że prezętacja na kolana nie powala .. Powiem, ze wol,e isc na Pl-a :)

d2dp.png

Opublikowano

Z taką prezentacją nie zachęcisz nawet do pobrania clienta.

@AV Skad bronie 75?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...